Taxikáři

NOVÉ SKUTEČNOSTI! Taxivrah se po vraždách projížděl po Praze! Zachytily ho kamery

NOVÉ SKUTEČNOSTI! Taxivrah se po vraždách projížděl po Praze! Zachytily ho kamery
Zdroj: TN.cz

Pražští kriminalisté uvolnili v případu sériové vraždy taxikářů další informace. Podle všeho se vrah taxikářů pohyboval v taxíku zavražděného ještě více než hodinu a půl po vraždě. Policie zatím neví, proč se autem pohyboval zhruba hodinu v centru metropole.

Tmavý Superb, kterým jezdil starší ze zavražděných taxikářů, vyjížděl ve čtvrtek 10. dubna ve 23:25 hodin z pražské Uhříněvsi, kde k vraždě došlo. Z nepochopitelných důvodů ho pak kamery zaznamenaly krátce před půlnocí ve Vinohradské ulici, když jelo směrem k Hlavnímu nádraží. V půl jedné ráno se pak auto objevilo na křižovatce ulic Lužická a Šumavská. Ve stejném místě se pak vůz objevil ještě krátce před 1 hodinou ráno.

Zdroj: Policie ČR

"Detektivové prvního oddělení pražského krajského ředitelství hledají v souvislosti s vyšetřováním vražd další taxikáře, kteří jezdí na území hlavního města Prahy černým vozidlem Škoda Superb tzv. „jedničkové řady“ (rok výroby 2001 – 2008) a mají nápis „TAXI“ umístěný netypicky na hrazdě, tzv. příčníku – stejně jako to měl zavražděný taxikář. V případě, že na území metropole jezdí nějaký shodný vůz taxi, nechť se jeho majitel, či provozovatel bezodkladně ozve na bezplatnou tísňovou linku 158," uvedla policejní mluvčí Hana Jeřábková.

Související obsah

"Detektivové tak žádají občany o svědectví v případě, že si někdo zastavil tento vůz taxi v časovém rozmezí od 23:30 hodin do 00:55 hodin a nechal se řidičem odvézt. Stejně tak kriminalisty zajímají i svědectví občanů, kteří mohli vozidlo v uvedenou dobu spatřit. Informace přijmou operátoři bezplatné tísňové linky nebo policisté na kterékoliv služebně Policie ČR," doplnila mluvčí.

Související obsah

Dvojice taxikářů byla zavražděna v noci na 11. dubna letošního roku. Jejich těla ležela několik desítek metrů od sebe poblíž ulice K Netlukám. Následně vyšetřování ukázalo, že by s dvojnásobnou vraždou měla souviset také vražda taxikáře ze začátku letošního roku, jehož tělo nalezli policisté v Lužické ulici na pražských Vinohradech. S největší pravděpodobností tak má vrah na svědomí minimálně 3 lidské životy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz