Sebevražda

KRVAVÁ SEBEVRAŽDA: Vlado (23) si uřízl hlavu bruskou!

KRVAVÁ SEBEVRAŽDA: Vlado (23) si uřízl hlavu bruskou!
Zdroj: TV JOJ

Krvavá tragédie otřásla vesničkou Vrbovo na Slovensku. Mladý Vlado si totiž odřízl hlavu bruskou. Důvodem měla být nešťastná láska.

Mladý Vlado měl v družstvu v Kežmarku připravovat kombajny před sekáním. Nikdo si nevšiml, že se své práci nevěnuje a zmizel neznámo kam. Když ho začali jeho kolegové z družstva hledat, bylo už pozdě.

Našli ho prý s uříznutou hlavou, na krku prý visela jen za páteř a všude prý stříkala krev. O případu informoval portál cas.sk. Vlado nechal prý dopis na rozloučenou, jeho obsah ale není zatím znám. Podle lidí, kteří Vlada znali, mohou být za sebevraždou psychické problémy nebo nešťastná láska.

Související obsah

Mladému Vladovi dokonce zkoušel ještě chvíli před tím volat jeho otec, ale neúspěšně. "Bližší informace vzhledem k citlivosti případu nebudeme poskytovat," uvedla mluvčí policie Jana Migaľová.

Obyvatelé Vrbovy, odkud Vlado pochází, jsou ze strašné události v šoku. "Vlado byl dobrý chlapec. Nikdy s ním nebyly žádné problémy, nedělal výtržnosti. O pozadí tragédie nechci spekulovat. Nechám na policii, aby to prověřila," řekl starosta Vrbova Jozef Kovalčík.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Zpěvák ze SuperStar se oběsil na stromu. Bylo to kvůli nevěře?

Poslední slova před sebevraždou SuperStáristy: Láska na celý život existuje!

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz