Hasiči

Pražské hasiče volali na sál. Muži uvízl penis v kovovém kroužku!

Pražské hasiče volali na sál. Muži uvízl penis v kovovém kroužku!
Zdroj: Thinkstockphotos

Pražští hasiči se na twitteru pochlubili velice kuriózním zásahem. Lékaři je volali do vinohradské nemocnice k muži, kterému se na penisu zasekl kovový kroužek. Hasiči ho museli rozříznout bruskou.

"Na žádost lékařů hasiči odstranili kovový kroužek z kořene penisu jednoho z pacientů ve vinohradské nemocnici," informoval na twitteru mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Více informací o nebohém muži nemohl poskytnout.

Stejně reagovala i mluvčí Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Jana Roubalová. "Takové informace o našich pacientech nemůžeme sdělovat, zvláště v tak citlivém případě," uvedla na dotaz TN.cz.

Související obsah

Kavka potvrdil, že jde o opravdu výjimečný případ. "Hasiči situaci vyřešili podobně, jako když se na prstu zasekne prstýnek. Takové případy jsou mnohem častější, lékaři nás k nim volají, když prst oteče a oni si neví rady," sdělil mluvčí.

K odstranění kroužku použili hasiči malou brusku. "U těch prstýnků mohou použít takový trik s provázkem, to ale tentokrát nešlo. V podobných případech řežou kov s velkou opatrností malou bruskou. Místo se také chladí vodou, protože se hodně zahřívá," vysvětlil Kavka.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz