Domácí

Jsou při smyslech? Klárka Kramná má dva hroby! Jsou od sebe 20 cm

Jsou při smyslech? Klárka Kramná má dva hroby! Jsou od sebe 20 cm
Zdroj: TN.cz

VÁLKA O HROB: Klárka Kramná, a stejně tak její matka Monika, má nyní dva hroby. Jeden hrob jí nachystali příbuzní její matky a druhý hrob pro Klárku přichystala matka Petra Kramného. Je to šokující, ale je to tak. Oba hroby jsou od sebe vzdáleny méně než půl metru.

Portál TN.cz získal šokující informace, nad kterými zůstává rozum stát. Monika a Klárka Kramné mají nyní dva hroby. Jeden z nich vlastní rodina zavražděné Moniky, druhý nyní nechala zřídit matka Petra Kramného. Oba dva hroby od sebe dělí asi 20 centimetrů.
 

Desku s náhrobkem nechala matka Kramného Irena přestěhovat dnes ráno v sedm hodin, v devět bylo hotovo. Stalo se tak bez vědomí Radmila, na kterého byl hrob přepsán. Na původním hrobě Moniky a Klárky zbyla jen holá hlína a pár plyšáků. Rodina Radmila podala trestní oznámení na paní Irenu rtrestní oznámení, přestěhování náhrobku už řeší policie.
 

Duše Moniky Kramné označila vraha! Více ZDE!
 

Situace kolem ostatků byla složitá od počátku. Když se v Karviné konal pohřeb Moniky a Klárky, byl Kramný držen v Egyptě. Pohřeb zařizovala jeho sestra Lenka. Bylo to v době, kdy byla přesvědčena, že její bratr Petr nemá na smrti svých holek žádný podíl. 

Související obsah

Jenže to se časem změnilo a paní Lenka přestala věřit, že by byl Petr Kramný bez viny. Dokonce to zašlo tak daleko, že nechala hrob s ostatky přepsat na rodinu Moničina bratra. Hrobem nyní může disponovat Moničin bratr Radmil.
 

Budu se modlit vedle Radmila, šokuje matka Kramného: 


 

Jenže s tím se nehodlá smířit matka Petra Kramného. Zakoupila opuštěný hrob na karvinském hřbitově a nechala sem přemístit náhrobek a desku. Tvrdí, že na to má právo, protože náhrobek a desku financovala ona a Petr Kramný. Děsivé je, že oba hroby od sebe dělí sotva 20 centimentrů.  
 


 

Došlo tedy k totálně absurdní situaci. V jednom hrobu leží Klárka a Monika, ale hrob vypadá jako oraniště bez výzdoby. Vedle je honosný pomník a leštěný kámen, ale nejsou v něm žádné ostatky. Může tak dojít k zcela bizarní situaci, že se jednoho dne na hřbitově potká třeba Moničin bratr a matka Petra Kramného. Budou stát vedle sebe půl metru, budou se modlit za Klárku a Moniku a každý bude dělat kříž nad jiným hrobem. 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vražda! Bývalý policista má o tom, co se stalo Bartošové, jasno

Jak prožívají rodiče smrt svých dětí? Hvězdy nafotily dojemné snímky

sta, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz