Bagrista zkolaboval uvnitř svého stroje! Na místě zemřel

Bagrista zkolaboval uvnitř svého stroje! Na místě zemřel
Zdroj: ZZS Trans Hospital

Do lomu u Mořiny na Praze západ vyjely záchranné složky ve čtvrtek ráno. Bagrista, který v kabině rypadla zkolaboval, na místě zemřel. Přesnou příčinu smrti policisté zjišťují.

"V ranních hodinách zasahovala posádka RLP Trans Hospital plus v lomu u obce Mořina, kde přímo v kabině bagru upadl do bezvědomí jeho řidič. Lékařka zahájila resuscitaci spolu s hasiči přímo na bagru," uvedli zasahující záchranáři.

Související obsah

I přes hodinovou resuscitaci ale muž na místě zemřel. Záchranáři i hasiči tak z místa odjeli s nepořízenou. Příčinu smrti muže zjišťují policisté.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Smrt

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz