Zajímavosti

VIDEO: Koťata z kanálu zachraňovala i hvězda Hlasu!

Velká záchranná akce se včera rozjela na pražském Barrandově, přímo před ateliérem, kde se natáčí pěvecká soutěž Hlas Československa. Do kanálu tam spadla tři malá koťata a do jejich záchrany se osobně zapojila i jedna z pěveckých hvězd.

Vystrašená koťata zoufale volala o pomoc přímo z kanálu u ateliéru Hlasu. Na místo přijel i strážník, který okamžitě poznal, že situace je opravdu vážná.

Chvilku to dokonce vypadalo, že bude muset být nasazena i těžká technika. Mňoukání koček se ozývalo hned z několika míst. Nakonec se do kanálu neohroženě vydala jedna z účastnic pěvecké soutěže.

Související obsah

Vendula Příhodová vydržela na vystrašená koťata mňoukat téměř půl hodiny. Mámu zřejmě napodobila dokonale. Po několika minutách usilovného snažení se podařilo hvězdě Hlasu z pasti vysvobodit všechna tři koťátka.

Ta jsou v pořádku a teď se snad už nebezpečným kanálům vyhnou obloukem.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Giuliani půjde před komisi kvůli útoku Trumpových příznivců na Kapitol

Zvláštní výbor americké Sněmovny reprezentantů pro vyšetřování útoku na Kapitol z loňského 6. ledna si předvolal Rudy Giulianiho a další dva právníky, kteří veřejně prosazovali Trumpova nepodložená tvrzení o podvodech v prezidentských volbách. Vypovídat má rovněž exprezidentův volební stratég Boris Epshteyn, rovněž člen týmu, jenž se snažil zvrátit výsledky voleb a alarmovat Trumpovy příznivce tvrzením o ukradených volbách.

Krátká zpráva

Zemřel nejstarší muž na světě, bylo mu 112 let

Španěl Saturnino de la Fuente, zapsaný v Guinessově knize rekordů jako nejstarší muž světa, zemřel ve věku 112 let a 341 dní. Skonal doma ve svém rodném městě León na severozápadě země. De la Fuente začal pracovat ve svých 13 letech v továrně na výrobu obuvi. Měl osm dětí, 14 vnoučat a 22 pravnoučat.

Píše se na Deník.cz