Když ve středu ráno projížděli policisté Vítěznou ulicí v Kutné Hoře, všimli si na silnici osobního auta s otevřenými dveřmi. Uvnitř auta nikdo nebyl, a tak policisté pátrali v okolí, pod mostem pak našli zraněného řidiče.
Policisté v rámci běžného výkonu služby projížděli Vítěznou ulicí v okrajové části Kutné Hory. Na mostě přes železniční trať si všimli odstaveného vozu, který měl otevřené dveře. Uvnitř ale nikdo nebyl.
Když se začali rozhlížet po okolí, našli pod mostem u železniční trati zraněného muže. Ihned k němu seběhli a přivolali záchranku. Na místo pak vzlétl záchranářský vrtulník.
Muž s policisty komunikoval. Prý je v těžké životní situaci, ze které nemůže najít cestu ven. Rozhodl se proto, že se zabije skokem z mostu. To se mu ale nepodařilo a se zraněním ho vrtulník transportoval do jedné z pražských nemocnic.
V úterý řešili policisté v Praze hned několik obdobných pokusů o sebevraždu, dále pak několik sebevražd, kdy se lidem jejich záměr podařil. Jednoho muže našli policisté doslova za minutu dvanáct, a to ve chvíli, kdy si v ruce nesl lano, na kterém se chtěl oběsit. Další pak přelezl zábradlí Mostu Legií a chtěl skočit dolů. Po dvou hodinách vyjednávání se ho podařilo přesvědčit, aby slezl.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz