Petr Kramný

Spory o náhrobek Moniky a Klárky: Kdy ho vymění a proč?

Spory o náhrobek Moniky a Klárky: Kdy ho vymění a proč?
Zdroj: TN.cz/ Archiv Petra Kramného

Spory ohledně náhrobku na hrobu Moniky a Klárky Kramných nekončí. V současnoti je na hrobu náhrobek, který nechala vyrobit matka Petra Kramného. To se ale nelíbí pozůstalým rodinným příslušníkům Moniky. Náhrobek se tak bude měnit.

Spory v případu Petra Kramného mezi zůčastněnými stranami stále nekončí. Kramný je sice ve vazbě, ale znesváření čloenové rodin neustále spory. Tím posledním je náhrobek na hrobu Moniky a Klárky.

V současnosti je na hrobu náhrobek, který zajistila matka Petra Kramného, to se ale nelíbí pozůstalým po zavražděné Monice a Klárce - nechtějí, aby na hrobu byl náhrobek od matky jejich pravděpodobného vraha.

Související obsah

Proto byl tento náhrobek přemístěn na vedlejší prázdný hrob, který je v majetku Kramného matky. Hrob, ve kterém leží Monika a Klárka, je tak v současné době bez náhrobku.

Nový náhrobek bude instalován na hrob příští týden, jak potvrdila redakci TN.cz sestra Petra Kramného Lenka. "Nový náhrobek se vyrábí, ale samozřejmě to není hned. Vyměníme ho s největší pravděpodobností během příštího týdne," řekla redakci v rozhovoru.

Související obsah

Sestra Petra Kramného je na straně pozůstalých po Monice a Klárce. "Ten současný náhrobek zatím vyměnit nemůžeme, je to majetek matky, která ho tam nechala dát, takže my ho zatím nemůžeme odstranit," řekla sestra Petra Kramného Lenka.

O výměně náhrobku vás budeme samozřejmě informovat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz