Krimi

Záhadné místo: Přitahuje dopravní nehody, kroupy i požáry?

Jako o prokletém místu mluví záchranáři, hasiči i řidiči o silnici u Vysoké u Holic na Pardubicku. Stávají se tam vážné nehody, padají stromy a dokonce tam vyhořel stánek s klobásami. Naposledy se tam nehoda stala začátkem tohoto týdne.

Možná je to případ pro odborníky na paranormální jevy. Možná jde o náhodu. Mírná zatáčka, ve které stojí stánek s občerstvením, jako by ale problémy přitahovala. Místo sužuje vichřice, občas tu hoří a často tu bourají auta. Naposledy se tu srazil kamion s osobním autem. Jeho řidič se těžce zranil.

Toto není jediná vážná nehoda, která se tu stala. Před lety tu kamion stánek s klobásami málem srovnal se zemí. O rok později, jen o pár metrů dál. Ani řidič tohoto auta nedopadl dobře. "Lidi tady samozřejmě nedodržujou předepsanou rychlost a ty příkopy jsou tady dost hluboký," říká místní obyvatel.

Kdyby ale zůstalo jen u bouraček. Když tu zafouká, silnice je rázem neprůjezdná. A o život jde občas i zaměstnancům občerstvení. Ten nejdříve poničily kroupy a pak dílo dokonal požár.

Hasiči i policisté nemají pro tak problémové místo vysvětlení. Mohou jen doporučit, aby lidé byli v okolí mimořádně opatrní.

Petr Brzek, TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz