Zahraničí

Záhadný objev: Fotku z ukrajinského Kyjeva si lidé nedokázali vysvětlit

Záhadný objev: Fotku z ukrajinského Kyjeva si lidé nedokázali vysvětlit
Ilustrační foto Zdroj: Profimedia

Fotografie ze zábavního parku v centru Kyjeva, hlavního města Ukrajiny, od služby Street View v Mapách Google vyděsila uživatele sociálních sítí. Na snímku je zachycená hlava ženy bez trupu a končetin, která jako by levitovala ve vzduchu.

Zkušení uživatelé aplikace Mapy Google dobře vědí, že se v nich dá najít téměř cokoliv. Hlava bez těla "létající" kyjevským zábavním parkem ale byla silným soustem i pro ně. Záhadný záběr objevili diskutéři internetového fóra Reddit

Sky Family Park v centru ukrajinské metropole své brány po vypuknutí ruské invaze zavřel, takže je zřejmé, že snímek je staršího data. "To je strašidelné. Skvělý objev," konstatoval jeden z komentujících. Dalšímu fotka připomněla videohru The Sims, ve které lidé řídí životy virtuálních postaviček.

Jiný uživatel vysvětlil, co za levitováním ženiny hlavy skutečně stojí. "Vypadá to tak, že víc než jeden záběr je nesprávně spojený s ostatními. Podívejte se na horní desku zadní části lavice. Podívejte se i na víko koše na odpadky," napsal.

Související obsah

Není to poprvé, co se v oblíbených mapách něco podobného stalo. Lidé tam nedávno narazili třeba na muže z newyorského Brooklynu, kterému hlava zase naopak chyběla. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz