Zahraničí

Bulimička Helena (15) neunesla rozchod! Oběsila se v lese

Bulimička Helena (15) neunesla rozchod! Oběsila se v lese
Zdroj: YouTube.com

První láska je hlubokým zážitkem se sladkým začátkem a hořkým koncem. Ten nemusí přežít úplně každý. Zlomené srdce nerozchodila třeba patnáctiletá Helena.

Helena Farrellová z anglického města Kendal v hrabství Cumbria prožila krátký romantický vztah s šestnáctiletým Williamem Williamsem. Citově nevyrovnaná Helena ale nenesla rozchod zrovna dobře.

Dvojice se ale po čase od sebe citově vzdálila. Školačku rozchod zasáhl daleko víc než jejího přítele. Spáchala sebevraždu na místě, kde měli první rande. 

Důvodů, proč dívka tímto způsobem řešila rozchod s chlapcem, je více. I když Helena prý byla inteligentní a odvážná dívka, trpěla ve škole kvůli šikaně. "Byla nešťastná, protože si ji lidé dobírali kvůli barvě vlasů a jejímu přízvuku," řekl deníku Daily Mail otec dívky. Ve čtrnácti letech navíc byla na školním výletu sexuálně napadena. Následkem toho začala Helena trpět bulimií.

Související obsah

Vyšetřovatelům pak William potvrdil, že si s Helenou v den její smrti vyměnil pár SMS zpráv. Chlapec pak raději zavolal jejím rodičům, aby je upozornil na podivné chování jejich dcery. Naneštěstí už bylo pozdě. 

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz