Lucie Borhyová

VELKÁ GALERIE: Podívejte se, jak to Lucce s Lindou sluší!

VELKÁ GALERIE: Podívejte se, jak to Lucce s Lindou sluší!
Zdroj: TV Nova

Lucka Borhyová a Michal Hrdlička se dnes ráno dočkali. Krátce po 7. hodině se jim narodila dcera Linda. Podívejte se v galerii, jak to šťastné rodince sluší a co Lucka po porodu řekla.

"Byl to úžasný a nepopsatelný zážitek," rozplýval se po porodu novopečený tatínek Michal Hrdlička, který byl přímo u něj. Linda Hrdličková se narodila v 7.07. Měří 47 centimetrů a váží 3070 gramů. Zatímco pro Michala je to první dítě, Lucka už má druhé. Na Lindu čeká pětiletý brácha Lucas.
 


Nepřehlédněte:

SPECIÁL: Nejlepší videa s Lucií Borhyovou!


"Narození jsme očekávali každým dnem, ale pořád se nic nehýbalo, až včera odpoledne mi nebylo dobře.V noci jsme přijeli, celou noc jsme rodili a v 7.07 se Linduška narodila. Jsem ráda, že to máme za sebou a že jsme to krásně zvládli. Míša byl statečný. Ačkolivk jsem už 4 noci nespala, jsem plná energie, mám radost z Lindušky," řekla jako vždy usměvavá Lucka.
 

Velký rozhovor s Luckou Borhyovou a Michalem Hrdličkou uvidíte v Televizních novinách v 19.30 a ve stejnou dobu bude i na TN.cz.
 

(/zpravy/film/lucie-borhyova-porodila-holcicku-mama-i-dcera-jsou-v-poradku.html)]


Lucie Borhyová je jedna z nejpopulárnějších moderátorek v Česku. V Televizních novinách se s Reyem Korantengem objevuje už od roku 1999. Poslední Televizní noviny před porodem Lucie moderovala přesně před týdnem. A od svého dlouholetého parťáka Reye dostala obrovskou květinu. Při loučení se nevyhnula slzám. Na to, jak rozloučení probíhalo, se podívejte ZDE.
 

Související obsah


Čerstvý otec Michal Hrdlička začal hlásit Sportovní noviny na Nově na konci roku 2012, už před tím však na Nově čtyři roky působil jako komentátor a moderátor sportovních zápasů.

Podívejte se na reportáž:


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Michal Hrdlička skončil v nemocnici! Odvezla ho sanitka

Sympatický taťka, nebo slizoun? Podívejte se, jak slavný trenér sjížděl očima Borhyovou

TN.cz

K tématu Lucie Borhyová

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz