Jak tráví Petr Kramný své dny ve vazbě? A kolik má fanynek? Poodhalila to jeho advokátka Jana Rejžková.
Čeští kriminalisté jsou přesvědčeni, že Petr Kramný je vrahem, který na dovolené v egyptské Hurghádě zavraždil manželku Moniku a dceru Klárku. Prý to udělal pomocí elektrického proudu.
Kramný to zcela odmítá a tvrdí, že obě jeho holky musel během tragického dne někdo otrávit. Čeká se, kdy začne soud, mohlo by to být už na podzim.
Portál Blesk.cz nyní přinesl informaci, že Kramnému píší do vězení ženy, které věří v jeho nevinu. Z Kramného se tak pomalu stává jakýsi symbol, který přitahuje určitou skupinu lidí (převážně žen).
Jeho advokátka Jana Rejžková v rozhovoru pro Reflex pak uvedla, že se na ni obrátilo asi 10 lidí, kteří chtějí, aby se Petr Kramný podepsal na svou vlastní fotku. Rejžková tvrdí, že to nebude problém a Kramný jejich žádosti vyhoví.
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Dara Rolins není v klidu ani s Rytmusem: Psal mi, že mě zabije
VIDEO: Justin Bieber opilý podstoupil test na alkohol. Nebyl schopný jít rovně!
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz