Zahraničí

Na dětských pyžamech se objevil obrázek penisu!

Na dětských pyžamech se objevil obrázek penisu!
Zdroj: SWNS

Neuvěřitelná náhoda nebo nechutný vtip - to napadlo otce, který na vzoru pyžamka svých dcer našel vytištěný penis v kalhotách. Obchodní řetězec Next se už omluvil a zboží stáhl. Stěžovalo si příliš mnoho zákazníků.

Ten obrázek objevil Shane Gallivan (23) úplně náhodou. Krmil dvě své malé dcery Evelyn a Amelii, když mu pohled sklouzl na dětské pyžamko. Ach můj bože - to byla jeho první reakce. Gallivan nemohl uvěřit svým očím. Na pyžamku se mezi mnoha jinými vzory objevil zcela zřetelný penis v kalhotách.
 

"Nejdřív jsem si myslel, že to musí být jen chyba nebo nevinný překlep, ale podíval jsem se pozorněji a našel jsem těch obrázků mnohem víc," řekl britským novinářům zhrozený otec. "Byl jsem naštvaný, protože tohle není druh věcí, které by na sobě měly nosit děti."
 

Související obsah

Obrázek je jinak vcelku nenápadný. Ani Shane si ho nevšiml hned. Pyžamka pro dcery dostali rodiče darem a líbily se jim. Děvčata je už několik týdnů nosila. Obrázku si všimli i jiní zákazníci a kontaktovali obchodní řetězec Next, který výrobek prodával. "Je to jen nevinná chyba, která se stala v procesu schvalování. Zboží jsme stáhli z prodeje," uvedl ve svém vyjádření řetězec Next.
 

A má patrně pravdu. Dokonce nejspíš ani nejde o chybu, ale záměr návrháře potisku, který nevyšel tak, jak měl. Když se na oblečení podíváte, zjistíte, že motivem jsou nejrůznější druhy prádla pověšené k usušení na provaze. A zmiňované kalhoty nejsou kalhotami, ale nějakým trikem či svetrem, který visí vzhůru nohama. Jeho výstřih pak vzhůru nohama vypadá jako lidský penis.

ČTĚTE TAKÉ:

Budete koukat: 4 věci, které jste nevěděli o penisech

Šokující video: Muž loví ryby na vlastní penis!

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemřel nejstarší muž na světě, bylo mu 112 let

Španěl Saturnino de la Fuente, zapsaný v Guinessově knize rekordů jako nejstarší muž světa, zemřel ve věku 112 let a 341 dní. Skonal doma ve svém rodném městě León na severozápadě země. De la Fuente začal pracovat ve svých 13 letech v továrně na výrobu obuvi. Měl osm dětí, 14 vnoučat a 22 pravnoučat.

Píše se na Deník.cz