Krimi

Zběsilá honička! Kradené BMW z Německa zastaveno až u Hořovic

Zběsilá honička! Kradené BMW z Německa zastaveno až u Hořovic
Zdroj: policejnidenik.cz

Němečtí policisté v pondělí brzy ráno pronásledovali ujíždějící čerstvě kradené BMW. Řidič (1991) bavoráku přejel přes hranice a dostal se až k Hořovicím na Berounsku, kde byl dopaden.

Honička se strhla okolo 5. hodiny ráno v Německu. Několik policejních hlídek pronásledovalo tmavé BMW, které někdo o několik hodin dříve ukradl.

Související obsah

Muž se ale nechtěl vzdát jen tak lehce, přejel proto hranice a v ujíždění pokračoval po dálnici D5. Do akce se postupně zapojily policejní hlídky z Plzeňska i ze Středočeského kraje, povolán byl také policejní vrtulník.

Související obsah

Mladík s bavorákem sjel u Hořovic z dálnice a auto odstavil, poté se dal na útěk. "Na útěku byl dopaden plzeňským policejním psovodem," uvedla policejní mluvčí Marcela Pučelíková.

Podívejte se na reportáž: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemědělci zasažení tornádem dostanou odškodnění od státu

Zemědělci z Jihomoravského a Ústeckého kraje, které v červnu zasáhly přírodní pohromy, v blízké době dostanou od ministerstva zemědělství 80 procent peněz z přiznané částky jako odškodnění. Mezi 81 žadatelů, u nichž pracovníci Škodní komise Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) šetřili, se rozdělí 627 milionů korun. Fond začal vydávat tzv. zálohová rozhodnutí a platby bude posílat záhy po vydání, aniž by se čekalo na nabytí právní moci rozhodnutí.

Krátká zpráva

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou z Rady České televize

Poslanci v pátek odpoledne odvolali Hanu Lipovskou (za Volný blok) z postu členky Rady České televize. Pro odvolání Lipovské hlasovalo celkem 63 poslanců, dalších 11 bylo proti. Důvodem odvolání bylo porušení zákona a také ztráta nezávislosti. Hana Lipovská totiž kandiduje v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny. Odvolání už minulý týden doporučil sněmovní volební výbor. Členkou rady ČT byla Lipovská od května loňského roku.

Píše se na Deník.cz