Honička

Zběsilá honička v Praze skončila nehodou! Řidič kradené Octavie skončil v nemocnici

Zběsilá honička v Praze skončila nehodou! Řidič kradené Octavie skončil v nemocnici
Zdroj: TN.cz

Pražští policisté si v úterý všimli kradené Octavie, jedoucí po Vídeňské ulici v Praze. Vozidlo před nimi začalo zběsile ujíždět. Honička skončila ve Lhotecké ulici ve chvíli, kdy ujíždějící řidič naboural automobil jedoucí před ním.

"Vozidla v pátrání si všimla hlídka pohotovostní motorizované jednotky. Řidič automobilu ale nedbal výzev k zastavení a začal před policisty ujíždět," uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

Související obsah

Muž v kradené Octavii měl hlídku spatřit podle našich informací už na Jižní spojce. Po krátké honičce kradená Octavie nabourala ve Lhotecké ulice do jiného auta.

Související obsah

Pachatel z kradeného auta skončil v péči záchranky. Do nemocnice putoval za doprovodu policistů. K ošetření museli záchranáři převézt také řidičku, jejíž auto ujíždějící muž naboural. Případem se policisté i nadále zabývají.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Honička

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemědělci zasažení tornádem dostanou odškodnění od státu

Zemědělci z Jihomoravského a Ústeckého kraje, které v červnu zasáhly přírodní pohromy, v blízké době dostanou od ministerstva zemědělství 80 procent peněz z přiznané částky jako odškodnění. Mezi 81 žadatelů, u nichž pracovníci Škodní komise Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) šetřili, se rozdělí 627 milionů korun. Fond začal vydávat tzv. zálohová rozhodnutí a platby bude posílat záhy po vydání, aniž by se čekalo na nabytí právní moci rozhodnutí.

Krátká zpráva

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou z Rady České televize

Poslanci v pátek odpoledne odvolali Hanu Lipovskou (za Volný blok) z postu členky Rady České televize. Pro odvolání Lipovské hlasovalo celkem 63 poslanců, dalších 11 bylo proti. Důvodem odvolání bylo porušení zákona a také ztráta nezávislosti. Hana Lipovská totiž kandiduje v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny. Odvolání už minulý týden doporučil sněmovní volební výbor. Členkou rady ČT byla Lipovská od května loňského roku.

Píše se na Deník.cz