Krimi

Místo pervitinu dostal kyselinu citrónovou, na prodejce proto vytáhl pistoli!

Místo pervitinu dostal kyselinu citrónovou, na prodejce proto vytáhl pistoli!
Zdroj: Policie ČR

Když si chtěl v sobotu v Praze 5 koupit muž pervitin, nepočítal s tím, že mu prodejce prodá místo drogy kyselinu citrónovou. Své peníze pak chtěl zpět s pistolí v ruce, zadrželi ho policisté.

Incident se odehrál v Plzeňské ulici v Praze 5 okolo půl sedmé večer.

"Pětadvacetiletý mladík zakoupil za dvě stě korun kyselinu citronovou od třicetiletého muže v domnění, že jde o drogu pervitin. Když si ji ale chtěl aplikovat, zjistil, že ho muž podvedl. S „prodejcem“ se pak začali dohadovat o dvousetkorunovou bankovku. Když pak starší muž vytáhl zavírací nůž, „podvedený“ na to zareagoval vytasením plynové pistole ze své ledvinky se slovy: „Já vás zabiju“," uvedla policejní mluvčí Jana Rösslerová.

Zdroj: Policie ČR

Mladý muž ozbrojený plynovou pistolí pak utekl do nedalekého obchodu, kde ho policisté zadrželi. Našli u něj zbraň i zásobník s náboji. Na místo dorazili detektivové zabývající se loupežemi, pachatele si pak převzali k dalším úkonům. Zkouška na přítomnost drog v "prodaném sáčku" byla negativní.

Související obsah

"Dosud netrestanému mladíkovi policisté na služebně naměřili téměř dvě promile alkoholu v dechu a ten poté putoval do policejní cely v Kongresové ulici. Po vystřízlivění ho detektivové obvinili ze spáchání trestného činu loupeže, za což mu hrozí až desetileté vězení," dodala mluvčí s tím, že se mladík dlouhodobě léčil na psychiatrii, kriminalisté proto požádali znalce o vypracování znaleckého posudku.

ČTĚTE TAKÉ:

České děti vs. drogy a alkohol: Budete koukat, co zjistil průzkum!

Prsa, chlast a drogy: Nová várka fotek z divočení v nočních klubech

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz