APLIKACE TN.CZ
Krimi

Hurá! Zpěvák Michal Hrůza už komunikuje s lékaři!

Skladatel a zpěvák Michal Hrůza je po probuzení z umělého spánku ve stabilizovaném stavu a dokonce komunikuje s lékaři. V nemocnici skončil před 13 dny po brutálním útoku v Ostravě.

"Můžu potvrdit, že jsme zpěváka Michala Hrůzu probudili z umělého spánku. Jeho stav je stabilizovaný a to taky díky jeho manželce Lindě, která za Michalem chodí několikrát denně," popisuje léčbu mluvčí Městské nemocnice v Ostravě Magda Otáhalová.


Sedmnáctého července se zpěvák v ostravské Stodolní ulici připletl do rodinné šarvátky mezi bratranci. To se mu ale stalo osudným - skončil v nemocnici s vážnými poraněními hlavy. Oba mladíci teď sedí v ostravské vazební věznici.

Související obsah


Podle informací TV Nova zpěvák komunikuje s lékaři. Takže mluví, i když zmateně. Hýbe rukama i nohama, ale podle lékařů ještě nemá vyhráno.


Vyšetřování brutálního napadení je v podstatě na začátku a státní zástupce dnes potvrdil, že v nejbližší době jen tak neskončí. Další výslechy svědků začnou v pátek. Oběma útočníkům hrozí až 12 let natvrdo.

pez, Tomáš Indrei, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz