Alexandr Lukašenko

Utajené manželky diktátorů: Která dojí krávy a která je jako perla?

Utajené manželky diktátorů: Která dojí krávy a která je jako perla?
Zdroj: ofic. zdroj / isifa.com

O jejich politice toho víme dost, ale své soukromí si chrání a je plné záhad. Co ale nejvíc střeží, jsou jejich manželky. Víte například, že manželka běloruského diktátora Lukašenka umí podojit krávu, protože vyrostla v JZD?

Galina Rodionovna Lukašenková
 

Vidět, či dokonce potkat Galinu po boku běloruského prezidenta Lukašenka, je velmi vzácné. Současné snímky téměř neexistují. Jak tato dáma vypadá, dokládají jen historické fotky například z jejich svatby.


 

Podle dostupných údajů se seznámili během studia na střední škole a vzali se v roce 1977. Mají spolu dva syny Dmitrije a Viktora. Alexander Lukašenko se svou ženou nežije. On pobývá v rezidenci Minsku, ona v jejich domě v Šklově, kde Lukašenko kdysi vedl JZD. Dokonce existují fotky, na kterých paní Galina svědomitě dojí kravičku. "Manželky státních úředníků do politiky nepatří," říká poslední diktátor Evropy s tím, že svou rodinu se snaží udržet mimo zájem veřejnosti.    
 

Baššár Háfiz al-Asad a jeho krásná Asma

Krásná Asma rozhodně není ženou, která stojí v pozadí. Naopak je jako perla, která bývala ozdobou každé recepce. I když poslední dobou dostal Asad od Západu nálepku "krvelačné bestie" a nikdo ze "slušných" ho už na večeře nezve. Asma podporuje manželovu politiku a věrně stojí po boku syrského diktátora. Narodila se v Londýně, poznala Paříž i New York, ale doma je v Sýrii.
 

Zdroj: Fotografie: Isifa.com
 
 

Vychovávají spolu tři děti, Asma ráda sportuje, ovládá angličtinu, španělštinu, arabštinu i francouzštinu, bývala díky svému půvabu srovnávána se zasnulou lady Dianou a působí jako kultivovaná dáma. Spekuluje se, že Baššár sice řídí Sýrii, ale ona řídí svého manžela. 

Osvoboditel nebo hrdlořez?
 

Kdo je premiér Kosova Hashim Thaçi? Záleží, na čí straně jste. Pro Albánce je osvoboditelem, který se zasloužil o Kosovo. Pro Srby (a nejen pro ně), je však řezníkem, který má na rukou krev. V roce 2010 byla pro Radu Evropy připravena zpráva, že v 90. letech se podílel na kšeftu s lidskými orgány. Kosovská vláda to označila za pomluvu. Faktem je, že albánské mafiánské struktury do místní politiky prolezly více, než bývá zvykem i v těch nejdrsnějších státech Balkánu.
 

Zdroj: Fotografie: Isifa.com

 

Po jeho boku stojí věrná manželka Lumnija, se kterou vychovává syna  Endritije. Rozhodně nestojí v koutě, ale svého manžela podporuje ve veřejném životě.

ČTĚTE TAKÉ:

Manželka fotbalisty šokuje: Takhle vypadá čtyři dny po porodu!

Herec z fimu Forrest Gump zastřelil manželku!

Tony Duran
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz