Krimi

Kuriózní nehoda: Přetržený kabel zranil cyklistu!

Kuriózní nehoda: Přetržený kabel zranil cyklistu!
Zdroj: Policie ČR

Policisté hledají svědky nehody, která se stala u Hemže na Orlickoústecku. Neznámý tahač převážející kombajn tam poškodil kabel, který pak k zemi strhl další projíždějící náklaďák. Místem zrovna projížděl cyklista, kterého kabel zranil.

"Dne 18. srpna 2014 po 21:00 došlo na silnici II/312 v Hemži k dopravní nehodě. Řidič nám neznámého tahače převážející kombajn měl údajně zachytit vrchní částí nákladu telefonní vedení, které se prověsilo. Jiné projíždějící nákladní vozidlo zanedlouho zachytilo hydraulickou rukou vedení, to se napnulo a následně prasklo," uvedla policejní mluvčí Hana Kaizarová.

Místem bohužel zrovna projížděl cyklista, kterého stržený kabel zasáhl. Muž (37) se při následném pádu z kola zranil a musel zamířit do nemocnice.

"K řádnému objasnění dopravní nehody bychom přivítali svědectví těch, kteří celou událost viděli. V případě, že máte takové informace, zavolejte prosím na bezplatnou telefonní linku 158 nebo přímo dopravním policistům na telefon 974 580 251," doplnila mluvčí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz