APLIKACE TN.CZ
OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

PRÁCE PRO ZEPTER JE SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST!

PRÁCE PRO ZEPTER JE SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST!
Zdroj: oficiální zdroj

Společnost Zepter International působí na českém trhu více než 22 let a řadí se tak mezi neúspěšnější firmy přímého prodeje u nás. Vybudovala si silnou značku, tradici a stala se z ní moderní a stabilní firma.

Společnost Zepter se stala synonymem pro zdravý životní styl, úspory času, energie i peněz a samozřejmě kvalitu. Úspěšnou společnost však netvoří jen kvalitní výrobky a spokojení zákazníci, ale také kvalitní pracovníci, na kterých si společnost Zepter neméně zakládá.

Pod pojmem „Zepter práce“ se skrývá příležitost vzít úspěch do vlastních rukou

Zájemci o práci ve společnosti Zepter mohou očekávat zejména pomoc při realizování vlastního potenciálu a dosáhnout všech pracovních cílů. Společnost dále nabízí:

• specializované obchodní a manažerské kurzy a semináře, školení, vzdělávací cykly pro manažery či manažerskou školu a další a další možnosti jak profesionálně růst,
• kvalitní marketingovou podporu značky Zepter a jejích výrobků,
• účast na firemních a zahraničních výročních mítincích spojenou s oceňováním těch nejlepších z nejlepších,
• zapojení se do firemních soutěží o hodnotné ceny v podobě výrobků, zahraničních zájezdů i finančních odměn,
• pomoc při získávání nových kolegů do pracovních týmů,
• administrativní a logistickou podporu,
• výhodné tarify od mobilního operátora a další příspěvky a bonusy.

Nutno podotknout, že společnost Zepter zatím vyplatila od roku 1991 až do roku 2013 na provizích svým obchodním konzultantům téměř 4,5 miliardy Kč. Zájemci o práci naleznou nabídku pracovních příležitostí na stránkách www.zepterprace.cz.

Proč se společnost Zepter soustřeďuje právě na přímý prodej?

Protože se jedná o nejstarší formu prodeje, jejíž úspěch je prověřen doslova tisíciletími. Nabízí oproti tzv. „moderním prodejním kanálům“ jak obchodníkům, tak zákazníkům mnoho výhod. Zůstává tak pro obě strany přitažlivým způsobem prodeje i v 21. století. Dle Světové federace asociací přímého prodeje celosvětově neustále narůstá počet lidí pracujících v přímém prodeji – v roce 2010 to bylo 87 milionů, zatímco v roce 2011 už 91 milionů.

Příběh Moniky Hadrabové: Ženy vydělávají v Zepteru stejně jako muži

Zdroj: oficiální zdroj

Monika Hadrabová začala pro společnost Zepter pracovat v roce 1992 jako obchodní konzultantka a v současné době pracuje na pozici obchodní ředitelka Medical západ. „Úspěch u této společnosti není o tom, kdy u ní začnete pracovat, ale o tom, kolik času do této práce investujete. Mám minimálně tucet kolegů, kteří během několika posledních let povýšili na pozici regionálního manažera nebo ředitele, a jsem na to hrdá.

Kariéra u Zepteru má obrovské výhody. Nepotřebujete mít protekci, stačí pořádně a víc než na 100 % pracovat a mít výsledky. Nepotřebujete vysoké školy, jen musíte přesně dodržovat systém. Nikdo se neptá, kolik je vám let. Ženy vydělávají v Zepteru stejně jako muži.

Je to největší životní šance pro každého, kdo začne s námi pracovat. Šance na radikální změnu v životě. Můžete mít práci, která vás baví a přináší lidem pomoc, a zároveň si vydělat dost peněz na to, abyste si mohli začít plnit své sny a přání.“

Společnost Zepter se představí jako významný poskytovatel pracovních příležitostí na jednom z největších pracovních veletrhů u nás, Profesia Days 2014, který se uskuteční ve dnech 22.-23. 10. 2014 v pražském Expo Letňany. Potencionální zájemci o práci zde budou mít možnost se podrobněji seznámit se společností Zepter a jejími pracovními nabídkami.

Více o společnosti Zepter a pracovních nabídkách najdete na www.zepter.cz a www.zepterprace.cz. Své dotazy můžete psát na e-mail [email protected].

Zdroj: oficiální zdroj
Komerční článek

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz