APLIKACE TN.CZ
Krimi

V Ústí vzplál podkrovní byt, cestou k požáru bourala cisterna

V Ústí vzplál podkrovní byt, cestou k požáru bourala cisterna
V Ústí se cestou k požáru převrátila cisterna hasičů | Zdroj: TV Nova

Pořádně napilno měly v úterý po poledni hasičské jednotky v Ústí nad Labem. Hasiči museli hasit byt ve čtvrti Klíše a ještě řešit nehoda přivolaných posil.

"Pět hasičských jednotek vyjelo k požáru podkrovního bytu v Balbínově ulici v Ústí nad Labem – Klíši. Z bytu bylo evakuováno 10 lidí, plameny zlikvidovány ve 13:19," popsal hašení mluvčí ústeckých požárníků Lukáš Marvan.


Jenže tím lapálie s hořícím bytem neskončily. Jedna z hasičských cisteren, která pospíchala na místo, totiž do cíle už nedojela. Ani ne v polovině trasy mezi požární stanicí a bytem totiž řidič nezvládl zatáčku.


A mnohatunový kolos plný vody tak skončil převrácený na silnici. Zatím není jasné, zda se při nehodě někdo zranil, nebo zda karambol "jen" zmuchlal plechy.

pez, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz