Zahraničí

Zrůda! Otec nechal syna upéct v autě, chtěl shrábnout pojistku!

Zrůda! Otec nechal syna upéct v autě, chtěl shrábnout pojistku!
Zdroj: oficiální zdroj

Z podezření, že otec (33) nechal svého ani ne dvouletého synka schválně upéct v autě, se stala jistota. U soudu navíc vypluly na povrch ové děsivé detaily.

Justina Rosse Harrise už porota v americké Georgii uznala vinným, zatím ale není jasné, jaký bude trest. Krkavčímu otci nicméně hrozí i smrtící injekce.


U soudu na veřejnost navíc pronikly nové, děsivé podrobnosti. Ukázalo se například, že rodiče uzavřeli krátce před hrůzným činem hned dvě životní pojistky na jméno malého Coopera.


Navíc matka i otec před osudným dnem na internetu hledali články o případech, kdy v autech ve vedrech zemřely malé děti. Nakonec Justin Harris malého Coopera "zapomněl" v autě, když ho vezl do jeslí a "objevil" ho až odpoledne cestou z práce.

Související obsah


Celý den přitom byly teploty přes třicet stupňů, 22měsíční Cooper tak neměl sebemenší šanci přežít. Nyní se navíc ukázalo, že chlapcův otec se do auta vrátil už v poledne, aby tam uložil nakoupené žárovky. Synka ale prý i tehdy přehlédl.


A jako vrchol celý den muž posílal z práce chlípné smsky hned šesti různým ženám, včetně jedné nezletilé. Jeho synek se mezitím pekl v dětské sedačce.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

13. komnata Vondráčkové: Smrt milovaného dítěte!

Daniel Hůlka čelil smrti: Je mi líto, že nemám děti!

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz