Pátrání

TRAGICKÝ KONEC PÁTRÁNÍ! Elišku (9) našli mrtvou

TRAGICKÝ KONEC PÁTRÁNÍ! Elišku (9) našli mrtvou
Zdroj: tn.cz/ facebook

Pátrání po 9leté Elišce ze západních Čech skončilo obrovskou tragédií. Její tělo našli policisté v lesíku za městem, kde se ztratila. Už jí nemohli pomoci.

Zoufalí příbuzní devítileté Elišky se obrátili na policii, když dívenka včera nepřišla ze školy v Klášterci nad Ohří. Ráno se tedy rozjela rozsáhlá pátrací akce.

Ta skončila po 15. hodině odpoledne. Bohužel tím nejhorším možným způsobem. Elišku našli mrtvou.Policie teď musí zjistit, jak dívenka zemřela a jestli se na její smrti někdo nepodílel.


Pátrání po dívce jsme sledovali v reportáži:


 

14: 40 Eliška přes týden bydlí u babičky v Klášterci, protože tam chodí do školy. Ta také nahlásila její zmizení. Jak babičku tak maminku, která žije v Lounech a za dcerkou přes týden dojíždí, vyslechla policie. Vyšetřovatelé nechtějí zveřejňovat žádné detaily, aby neohrozili pátrání.

13:59 Dívku aktuálně hledá 140 policistů, hasičů a strážníků a ve městě budou prohledávat i sklepní kóje a úložné prostory v panelových domech. "Budeme hledat, zda není někde schovaná. Pravou stranu města máme hotovou, teď budeme pokračovat v levé," řekl novinářům vedoucí pátrací akce Milan Nemček.

Policisté zatím případ nespojují se čtvrtečním únosem další nezletilé dívky na Mostecku. Policie v této souvislosti pátrá po muži středního věku, který je podezřelý z toho, že ve čtvrtek odpoledne v obci na Mostecku násilím naložil nezletilou dívku do vozidla tmavé barvy nezjištěného typu a později ji vysadil na Chomutovsku.

Související obsah

12: 56 Pátrání bylo rozšířeno na další objekty a znovu do něj byl zapojen vrtulník s termovizí.
 

12:13 Policistům se zatím podařilo najít jen holčičky botu. Potvrdila to její maminka. O dceru má strašný strach. Babička Elišky se zhroutila.

11:38 Pátrači prověřují i informaci, že Elišku měl po vyučování vyzvednout neznámý muž v tmavém oblečení. Tvrdí to její kamarádka.Televizi Nova to řekla maminka pohřešované dívky.

9: 01 Matka Elišky hledá pomoc i přes sociální síť. "Nejhorší noc v mém živote, nejdelší. Nikomu to nepřeju, snad to všechno dobře dopadne a moje jediná nejkrásnější holčička bude zase se mnou," píše zoufalá maminka Alena na Facebooku a prosí o jakékoliv informace o milované dceři.

"Po dívce pátrá několik desítek policistů, nasazen je i vrtulník a psovodi," sdělila TN.cz mluvčí chomutovské policie Marie Pivková. Elišku hledají i hasiči. Pátrání je však zatím bezúspěšné.

Eliška byla 130 centimetrů vysoká a na sobě měla bílé tričko s dlouhým rukávem a motivem kočky s mašličkou v oblasti hrudníku, modročernou kostkovanou košili, modré džíny a růžové kotníčkové boty. S sebou měla černou školní aktovku se vzorem bílých čar.

Podívejte se na reportáž televize Nova: 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tragédie na nástupišti: Kočárek i s dítětem spadl do kolejiště

Děsivá nehoda: S čističi oken se utrhla plošina!

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz