žába

ŠÍLENÉ VIDEO: 17 žab a chytrý telefon! Co to s nimi udělá?

Jak to dopadne, když se za jednou dřevěnou boudou sejde svět zvířat a moderní technologie? Docela pozoruhodně! Podívejte se.

Na videu, které na YouTube nahrál Joe Myers z amerického města Ohio, jsou leopardí žáby a jeden chytrý telefon. Na tom by nebylo nic zajímavého, kdyby se na obrazovce telefonu neprohánělo něco, co žáby úplně pobláznilo.

Záběry kroutících se červů v telefonu přitáhly hladové žáby z celého okolí. Ty odvážnější se snažily do červa zakousnout, samozřejmě ale marně. 

Související obsah

Na videu se dá napočítat až 17 žab, které přes sebe lezou a skáčou. Jednoduché video s chytrým telefonem a skupinkou hladových obojživelníků se stalo hitem internetu. Leopardí žáby se však neživí jenom červy, ale zvládnou i malé žáby, ptáky, a dokonce i hady. 

ČTĚTE TAKÉ:

Legrácka: Týpek pobíhá po městě se strojkem na vlasy v mobilu a děsí lidi

Jak přemluvit cizí slečnu, aby vám dala telefonní číslo? Máme videonávod!

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz