Džíny

POZOR: Upnuté džíny ohrožují svět! Zakáže se jejich nošení?

POZOR: Upnuté džíny ohrožují svět! Zakáže se jejich nošení?
Zdroj: Thinkstockphotos

Nosíte rádi upnuté džíny? Dávejte si pozor! Tento trend je totiž nebezpečný! Ohrožuje nejenom vaše zdraví, ale i svět!

Upnuté džíny jsou součástí módních trendů už po desetiletí. Nosí je velmi rády nejenom ženy, ale najdete je i v řadě šatníků mužů. I když jsou tak oblíbené a velmi rozšířené, málokdo tuší, že jsou velmi nebezpečné.

Řada milovníků upnutých kalhot si to možná ani neuvědomuje, ale právě tato módní část oděvu přináší řadu zdravotních problémů. Mohou být dokonce hrozbou pro samotnou existenci lidské rasy. U mužů, kteří často nosí úzké kalhoty, se totiž razantně zmenšuje počet spermií.

To ale není všechno. Upnuté džíny mohou být příčinou i dalších zdravotních problémů, jako jsou například infekce močových cest, zkroucení varlat, oslabení močového měchýře, mykotických infekcí.

Související obsah

Upnuté džíny byste neměli používat ani jako peněženku. Rozhodně není příliš sexy, když se vám na stehnech vytváří patvary z obrysů mincí, bankovek nebo karet. Na samotné peněženky a další předměty zastrčené do kapes úzkých kalhot také úplně zapomeňte. To platí i pro mobilní telefony.

Tyto kalhoty nejsou rozhodně vhodné ani na kolo. Špatně se v nich totiž ohýbají kolena. A pokud nejsou ze slabého elastického materiálu, budete bojovat i při zavazování tkaniček nebo oblékání ponožek.

Při oblékání úzkých džínů je potřeba také určité dávky soudnosti. Ne každému sluší a lichotí postavě. Zdůrazňují totiž všechny nedokonalosti. Rozhodně sexy nejsou ani při svlékání, kdy jsou ta tam elegantní pohyby.

mis, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz