Matka

Budu na něj hodná, slíbila matka. Pak synka uvázala na řetěz! VIDEO

Titul matka roku určitě nehrozí ženě, která se na policejní stanici dušovala, jak se o syna, který jí utekl, bude dobře starat. O pár minut ji nachytali, jak hocha vede na řetězu jako zvíře!

Devítiletý Li Šao evidentně nemá se svojí matkou Li Teng dobré zkušenosti. Utíká totiž z domu. Naposledy ho policisté objevili, jak bezcílně bloumá ulicemi.


Li skončil a stanici, kam si ho přišla vyzvednout máma. Hoch se ale začal vzpírat a křičel, že s ní nikam nepůjde, protože se o něj špatně stará, píše britský Daily Mail.


Devětatřicetiletá svobodná matka se dušovala, že to není pravda a že se má chlapeček dobře a rozhodně nestrádá. Policisté jí uvěřili a chlapce jí předali.


Jenže žena si evidentně myslela, že jsou muži zákona slepí. Anebo byla neuvěřitelně hloupá. Tak jako tak jen pár chvil poté, co slíbila, že se polepší, připoutala syna řetězem ke kolu, kterým na stanici přijela.

Související obsah


Zoufalý malý Li se v slzách vrhnul k blízkému stromu a vyvolal takový povyk, že kolemjdoucí znovu přivolali policii. Matka ovšem měla po ruce pohotovou výmluvu.


"Nemám práce, málo peněz a chlapce vychovávám sama. Jenže neposlouchá a pořád utíká z domova. A abych ho ochránila, tak mu radši nasadím řetěz. Je to pořád lepší, než kdyby ho srazilo auto," šokuje Číňanka, která už je v hledáčku tamější sociálky.

ČTĚTE TAKÉ:

Krásná matka zachránila miminko, sama potom zemřela

Dojemné: Milující matka splnila své umírající dceři všechna její tajná přání

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Matka

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz