Daniela

Děsivý nález: Daniela (24) měla měsíc v nose obrovskou pijavici!

Děsivý nález: Daniela (24) měla měsíc v nose obrovskou pijavici!
Zdroj: facebook.com

Dívka si myslela, že má v nose sraženou krev, když zjistila, co to je, málem se pozvracela. Byla to deset centimetrů dlouhá pijavice. Vyndat ji ven museli lékaři.

Daniela Liveraniová cestovala po jihovýchodní Asii, když se stala účastnicí nehody motorek. Od té doby často krvácela z nosu a domnívala se, že to, co ji v něm tlačí, je krevní sraženina. Teprve po měsíci, když se vrátila domů do skotského Edinburghu, ke své hrůze zjistila, že se jí v nose ubytovala obrovská pijavice.

"Dva týdny před tím, než jsem se vrátila z Asie, mi občas teklo z nosu, ale myslela jsem, že je to po té bouračce. Ale když jsem přijela domů, něco mi začalo vylézat z nosní dírky. Pak to ve sprše vylezlo skoro celé a já si uvědomila, že je to něco živého. Ale nešlo to vyndat," řekla šokovaná Daniela listu Daily Mail.

"Moje kamarádka Jenny mě odvezla na pohotovost. A tam mi z nosu vytáhli odpornou, deset centimetrů dlouhou a jako můj palec tlustou pijavici!" doplnila blondýnka zděšeně.

Související obsah

Sestra jí musela opravdu doširoka roztáhnout nosní dírku, pijavice se ale nechtěla pustit a lékař se s ní přetahoval půl hodiny. Jak se Daniele do nosu pijavice dostala, není jasné. Buď se jí tam mohla usadit při koupání ve Vietnamu, nebo ji mohla vypít.

Zdroj: oficiální zdroj

Každopádně rostla, jak se živila Danielinou krví, a podle lékařů by jí nejspíš dříve nebo později prolezla do mozku.
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz