Zámek

Exmanželka Vladimíra Železného prodává luxusní zámek

Exmanželka Vladimíra Železného prodává luxusní zámek
Zdroj: Remax/ Isifa.com

Obrovský park, malebná zákoutí, bydlení v podstatě stejné, jaké si užívají boháči a šlechtici. A navíc v překrásné Francii! Kdo by takové bydlení nechtěl?

Zrekonstruovaný zámeček ve francouzském městečku Erquy nyní nabízí jedna z českých realitních kanceláří. Podle informací TV NOVA zámeček původně ze 14. století prodává Marta Davouze, bývalá manželka televizního magnáta Vladimíra Železného.


Realitní makléři sice cenu tají, ale podle našich informací je středověké sídlo s 720 metry čtverečními užitné plochy k mání za více než 30 milionů korun.Na přímý dotaz ovšem zodpovědná realitní makléřka odmítla poskytnout jakékoli bližší informace s tím, že detaily jsou poskytovány je lidem, kteří mají o koupi opravdový zájem a dokáží, že si transakci vůbec mohou dovolit.

Související obsah


Podle popisu na webu realitní kanceláře jsou na téměř tříhektarovém pozemku kromě samotného zámečku ještě tři menší budovy, z nichž dvě jsou obytné a poslední je vybavena pro relaxaci mimo jiné saunou a vířivkou. Vše bylo v uplynulých letech nákladně zrekonstruováno.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zámek

Důležité Události

Píše se na Deník.cz