Pražské roztahovačky

Pražské roztahovačky dobyly Británii: Píše o nich tamější bulvár

Pražské roztahovačky dobyly Británii: Píše o nich tamější bulvár
Zdroj: facebook.com

České ženy se opět proslavily. Britský Daily Mail si všiml obrovského skandálu, kdy na facebooku vznikla skupina Pražské roztahovačky, která poškozuje české ženy a dívky.

Na začátku týdne jsme vás informovali, že na facebooku vznikla nechutná stránka, která označuje dívky z pražských barů jako laciné "roztahovačky". Mnoho dívek, jejichž nahé fotografie zaplavily facebook, zřejmě rádo podlehne bohatým mužům, ale objevují se zde i dívky, které jsou nevinné a chtějí očistit své jméno.
 

Skupina byla nakonec zablokována, protože nesplňuje podmínky facebooku. Jenže virtuální epidemii se nedaří zastavit. Jedna skupina byla zrušenal, ale desítky dalších vznikají dál a dál.
 

O problém se zajímají už i právníci a také policie. Kolik dívek chystá hromadnou žalobu, není jisté. Jisté naopak je to, že si skandálu všimnuli už i ve Velké Británii. Daily Mail popisuje, jak facebooková stránka uráží české ženy a dívky.
 

Erotické fotografie poškozených dívek najdete ZDE!
 

Zdroj: facebook.com

 

Neměli bychom zapomínat, že základem úspěšné obrany proti zesměšnění a potupě je neposílat nikomu polonahé erotické fotky.
 

Zná to každý. V období zamilovanosti pošleme miláčkovi trochu žhavější fotku, jenže období lásky netrvá navždy. Co se pak s tou fotkou děje, nám ukázalo právě dění kolem závadné facebookové skupiny. 

ČTĚTE TAKÉ:

Nový facebookový fenomén: Roztahovačky. Stránku už mají i celorepublikové dávačky

GALERIE: Pražské roztahovačky dostaly od Facebooku kopačky, našly si jinou platformu

sta, TN.cz

K tématu Pražské roztahovačky

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz