žárlivost

Největší žárlivka se vdala! Manžela kontroluje na detektoru lži

Největší žárlivka se vdala! Manžela kontroluje na detektoru lži
Zdroj: YouTube.com

Žárlivá Debbi (43) nechávala svého přítele Steva (31) několikrát denně podstupovat zkoušku na detektoru lži. Bála se totiž, že se dívá po jiných děvčatech. I přesto ale láska nad každodenním terorem zvítězila a pár si letos na Halloweena po tříletém vztahu vyměnil snubní prstýnky.

Chorobná žárlivost vedla ženu k tomu, že svému manželovi prohledávala mobil, emailovou schránku, a dokonce i bankovní účty. Situace až došla tak daleko, že se jí musel zpovídat na detektoru lži pokaždé, když se vrátil domů. Měla hrůzu z toho, že se třeba jen dívá na jiné ženy. Zakazovala mu i dívat se na pořady, ve kterých ženy vystupovaly a číst časopisy, ve kterých byly fotky žen.

"Pokud jste ve vztahu a jste se svým partnerem šťastný, měl byste mít oči jen pro něj,“ omlouvá své chování Debbi, které lékaři diagnostikovali tzv. Othellův syndrom, tedy patologickou žárlivost. Pojmenování nemoci našlo inspiraci právě v Shakespearově dramatu, kde hlavní hrdina ze žárlivosti zabije svou ženu Desdemonu.

Související obsah


Patnáct procent lidí trpících tímto syndromem má podle výzkumu sklony k násilí vůči svému partnerovi. Například v Londýně na začátku letošního roku zabil v důsledku patologické žárlivosti třiašedesátiletý muž svoji manželku.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nový výzkum: Psi žárlí stejně jako lidi

Přiznání Doubravové: Jsem strašně žárlivá

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu žárlivost

Důležité Události

Píše se na Deník.cz