Učitelka

Mladá učitelka zneužila nezletilé studenty! Vzala jim jejich poprvé

Mladá učitelka zneužila nezletilé studenty! Vzala jim jejich poprvé
Zdroj: nydailynews.com

Další učitelka má opletačky se zákonem kvůli svádění mladistvých žáků. Ashley Parkins Pruitt (28) byla zatčena a obviněna z obtěžování tří žáků. Dva chlapce přímo fyzicky sexuálně obtěžovala, třetímu pak posílala své nahé fotografie.

Učitelka na Appalachian High School učila několik let. A svou pedagogickou kariéru si trošku opepřila. S několika žáky si totiž pěkně užívala - souložila s nimi a dokonce si užívala i orální sex. Podle výpovědí mělo k sexuálním radovátkám dojít přímo ve škole nebo v autě.

Obtěžování začalo v létě, kdy Pruitt zneužila hned tři studenty. Učitelka začala svým žákům posílat nevhodné obrázky, kde byla úplně nahá. Vybrala si chlapce velmi nízkého věku, aby jim mohla vzít jejich "poprvé", tvrdí americká policie.

Související obsah

"Je to opravdu otřesné," řekl správce školy James Carr, který byl z případu naprosto znechucený. Tento skandál byl pro Ameriku opravdovým šokem, protože učitelka je sama matkou a má stejně starého syna. Štěstí nakonec stálo právě při Ashley, která zaplatila kauci a byla nakonec propuštěna.

ČTĚTE TAKÉ:

Nadržená učitelka měla styk s pěti žáky. Vzali jí za to její děti

Učitelka dala výpověď a teď se živí twerkováním! Máme video sexy pohybů jejího zadku

nn, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz