Učitelka

Hrůza ve škole: Učitelka se ve třídě snažila uškrtit Jakuba (12)!

Hrůza ve škole: Učitelka se ve třídě snažila uškrtit Jakuba (12)!
Zdroj: Getty Images

Žáci ve škole zažili během hodiny hudební výchovy nepochopitelný teror. Učitelka se vrhla na dvanáctiletého Kubu a začala ho škrtit. Chlapec přežil jen díky tomu, že ji od něj odtrhli.

Skandál otřásá Polskem. V obci Sienno rozzuřená učitelka napadla, dvanáctiletého Jakuba, který trpí epilepsií. Během hudební výchovy ho několik minut pro nic za nic dusila, dokud ji od něj neodtrhli ostatní pedagogové, které přivolali na pomoc vyděšení studenti. Jadwiga P. pak přišla k rozumu, ale své chování nedokázala vysvětlit, uvedl portál fakt.pl. O den později se učitelka na vlastní žádost nechala zavřít do psychiatrické léčebny.

Útok na studenta otřásl celou vesnicí. Jadwiga P. je dobře známá učitelka s více než dvacetiletou praxí. Až doposud na ni nebyly žádné oficiální stížnosti.

"Na hudebce Kuba učitelce něco řekl. Ta ho začala tlačit k lavičce, chytila ho za krk a začala ho škrtit. Nevěděli jsme, co se děje. Někteří žáci to začali fotit. Jiní běželi pro pomoc," uvedl podle portálu jeden ze studentů 6. ročníku.


Jadwiga P. šla na kobereček k řediteli. Byla popuzená, chovala se naprosto iracionálně a křičela. Alkoholový test, kterému ji okamžitě podrobili, byl negativní.

Související obsah

"Zařízení prokázalo, že je střízlivá. Podobně narkotest byl negativní. To, co se stalo, je ostudné. Neumím si chování této učitelky vysvětlit," řekl ředitel školy Czeslaw Sieczka.

Učitelka byla okamžitě odvolána ze své funkce. Ředitel dodal, že se do školy nevrátí. Obyvatelé tvrdí, že se duševně zhroutila. Její manžel byl posledních 20 let starostou obce, ale nečekaně prohrál poslední volby.

Kuba byl svěřen do péče psychologa. Nic se mu nestalo, ale byl velice otřesen. Do školy se zřejmě vrátí až po Novém roce.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Alec Baldwin vyhrožoval novinářce: Budu tě škrtit, dokud neumřeš!

Nechutné: Škola má ve sbírce kostru svého ředitele

hel, TN.cz

K tématu Učitelka

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz