Učitelka

TOP 10 nejhříšnějších učitelek: Tyhle všechny měly sex se žáky!

TOP 10 nejhříšnějších učitelek: Tyhle všechny měly sex se žáky!
Zdroj: acidcow.com

Všechny selhaly. Měly za své žáky odpovědnost, místo toho je svedly. Podívejte se, čím se těchto deset učitelek provinilo.

Portál acidcow sestavil žebříček 25 nejhříšnějších učitelek roku 2014, my vám přinášíme prvních deset případů. Všechny tyto dámy místo aby své žáky učily, měly s nimi sex.

Blondýnka Ashley Zehnderová (24) učila na střední škole v Pasadeně, tam v květnu navázala sexuální vztah se studentem. Vše se provalilo, když se chlapec někde pochlubil jejími nahými fotkami. Učitelka dala v září výpověď.

Učitelka tělocviku Megan Mahoneyová (25) z katolické střední školy na Staten Islandu je obviněna ze 30 znásilnění, kterých se podle zákona dopustila, když měla sex se svým žákem (16).

Související obsah

Učitelka Blair Porterová (27) ze střední školy v Ridgelandu spolu s manželem svedla patnáctiletou žačku a opakovaně s ní měli sex ve třech. Z toho minimálně jednou přímo ve škole. Oba byli také obviněni, že na dívce praktikovali orální sex. Když dvojici zavřeli, byla Porterová v 7. měsíci těhotenství. Soud ji teprve čeká.

Shelley Dufresneová (32) a Rachel Respessová (23) se vyznamenaly tím, že svedly šestnáctiletého fotbalistu, aby sexem ve třech oslavily vítězství školního týmu. Čeká je soud a jejich případ asi zfilmují. Více zde.

Mary Faith McCormicková (32) učila v 6. třídě, zalíbil se jí její žák (13). Poslala mu sexuální výzvu, pak ho doma znásilnila. Prozradila ji chlapcova spolužačka, celý příběh najdete tady.

Učitelka angličtiny Lauren Harrington Cooperová se dostala do potíží, když se ukázalo, že má poměr se svým osmnáctiletým studentem. Ještě ke všemu ale nebyl jediný. Jiného studenta (17) vykouřila v autě a sex měla ještě s dalšími dvěma.

Galerie deseti nejhříšnějších učitelek:

Julie Bollingeroová (24) z Denison High School v texaském Colomanu svedla studenta (17) této školy a opakovaně s ním měla sex ve třídě, v autě a po hotelech. Ze školy ji vyhodili a čeká na soud.

Jennifer Sextonová (29) se zamilovala do patnáctiletého studenta a byla jím úplně posedlá. O letních prázdninách za ním dokonce jela přes 900 kilometrů do hotelu v Mississippi, protože se nedokázala obejít bez sexu s ním. Zločin z vášně prostě.
 

Danielle Watkinsová, matka dvou dětí, svého sedmnáctiletého žáka svedla a pak v nerovném vztahu milenci zákeřně vyhrožovala, že mu dá špatné známky.

ČTĚTE TAKÉ:

Učitelka dala výpověď a teď se živí twerkováním! Máme video sexy pohybů jejího zadku

Učitelka se na Twitteru pochlubila nahými fotkami. Viděli je nejen žáci a dostala padáka!

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz