šikana

Zrůda si vybrala za oběť šikany ženu na vozíčku!

Obětí šikany neznámého pachatele se stala v Chebu pětapadesátiletá žena upoutaná na invalidní vozík. Někdo jí soustavně ničí zámky od místnosti v pečovatelském domě, ve kterém skladuje své vozíky. Podle policie, může pachateli hrozit i vězení.

Invalidní důchodkyně s amputovanou nohou se cítí hrozně. V posledních měsících se skoro každý týden opakuje jedno a to samé. Neznámý útočník jí ničí zámek od místnosti na chodbě domu. V té pětapadesátiletá žena přestupuje z elektrického venkovního vozíku do obyčejného domácího.

"Furt mi někdo do zámku dává sirky, párátka, lepidlo, abych se tam nemohla dostat," řekla TV Nova.

Po domě žena s elektrickým vozíkem, jak se říká venkovním, jezdit nemůže. Nevejde se do výtahu a zasekávají se v něm kolečka. Oběti šikany pak nezbývá nic jiného, než pořád dokola a dokola volat o pomoc domovníka, který ji zámky vyměňuje.

"A ještě mu dlužím peníze. Protože teď na to prostě nemám," svěřila se zoufalá žena.

Škoda už jde do tisíců korun. Zámků jí takhle někdo poškodil zatím osm. Podle policie by šikanu měla žena co nejdříve ohlásit.

Související obsah

"Může se jednat o přestupek proti občanskému soužití, kde pachateli hrozí pokuta až 20 tisíc korun a navíc zákaz pobytu," sdělila TV Nova policejní mluvčí Karlovarského kraje, Kateřina Krejčí. Dodala že nelze vyloučit ani to, že by člověku, který invalidní ženě takhle škodí, mohl dokonce hrozit rok vězení za poškození cizí věci.

Chebská radnice uvažuje o tom, že nechá do vchodu pečovatelského domu umístit mobilní kameru městské policie. Ta by mohla pachatele usvědčit

 

ČTĚTE TAKÉ:

NEJDEPRESIVNĚJŠÍ GALERIE ROKU: Drastické snímky Ivety Bartošové z psychiatrie

Malý chlapec (11) přelstil zloděje, když ho chtěl okrást

POZOR: Znásilňovač opět útočil v Praze! Vybral si dvě ženy

Strážník Koblížek to hraje na sebeobranu, hrozí mu ale doživotí

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA přesunou malý kontingent vojáků do regionu poblíž Ruska

Americký prezident Joe Biden v pátek večer oznámil, že Washington posílí svou vojenskou přítomnost poblíž Ruska dalšími vojáky, kteří budou brzy přesunuti do zemí východní Evropy. Americký ministr obrany Lloyd Austin na pátečním brífinku řekl, že tyto jednotky budou použity k "posílení bezpečnosti v zemích NATO na východním křídle." Pentagon už dříve avizoval, že asi 8 500 amerických vojáků bylo uvedeno do "zvýšené pohotovosti", aby byli nasazeni ve východní Evropě.

Píše se na Deník.cz