Kanada

Česká fena bránila v Kanadě své pány před rozzuřeným medvěděm!

Česká fena bránila v Kanadě své pány před rozzuřeným medvěděm!
Zdroj: TV Nova

Český pejsek se stal hrdinou až v daleké Kanadě. V místní přírodě potkal medvěda a dokázal před ním uchránit své páníčky. Těm se podařilo celou situaci zachytit.

V severozápadní části Britské Kolumbie v Kanadě šlo majiteli psa o život. Z lesa na něj vyběhl medvěd černý - baribal. Hrozivě se postavil na zadní a zaútočil. Pětiletá fenka Ajka se ale nenechala zastrašit a svého pána chtěla chránit stůj co stůj.

Statnému medvědovi se postavila své páníčky začala srdnatě bránit. A jak to dopadlo? Dívejte se v 19:30 na Televizní noviny!

ČTĚTE TAKÉ:

Srandovní psi: Podívejte se na video, co všechno dokážou

Slzy štěstí a dojetí: Dědeček dostal štěňátko a byl z toho úplně naměkko

hru / nyf, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Kanada

Důležité Události

Krátká zpráva

Francouzský velvyslanec se vrátí do Washingtonu

Velvyslanec Francie se vrátí do Spojených států. Telefonický rozhovor mezi prezidenty Joe Bidenem a Emmanuelem Macronem zmírnil napětí mezi zeměmi poté, co Američané připravili Francouze o miliardovou zakázku na dodávku ponorek pro Austrálii, aniž by svého tradičního spojence předem informovaly.

Krátká zpráva

USA zdvojnásobí dar covidových vakcín chudším zemím na miliardu

Spojené státy zdvojnásobí počet covidových vakcín, které daruje chudším zemím, na více než miliardu, oznámil prezident Joe Biden. K naočkování populace v rozvojových zemích je podle odborníků potřeba pět až šest miliard dávek.

Píše se na Deník.cz