Podvýživa

Rodiče si jedli v restauraci, dcera jim zatím umírala hlady v autě!

Rodiče si jedli v restauraci, dcera jim zatím umírala hlady v autě!
Zdroj: isifa.com

Dopřávali si jídlo, ale své novorozené holčičce ho odpírali! Teprve dvaadvacetidenní holčička zemřela v autě, zatímco její povedení rodiče jedli v nedaleké restauraci. Po pitvě se přišlo na to, že dívenka byla podvyživená!

Obrovská tragédie se odehrála na americké Floridě. V autě tam zemřela teprve dvaadvacetiletá holčička. Je to o to hrůznější, že ji její rodiče nechali vyhladovět! Roy a Ruby Stephensovi už byli obviněni z vraždy prvního stupně.

Je neuvěřitelné, že holčička umírala během toho, co si ostatní členové rodiny (kromě rodičů ještě roční bratr a dvouletá sestra) užívali jídlo v restauraci!

Stephensovi byli na návštěvě u příbuzných na Floridě a v rychlém občerstvení se stavili na večeři. Malou teprve třítýdenní Betsey však nechali v autě. Po nějaké době ji šla překontrolovat matka, když byla studená přikryla jí dekou a zase odešla. To už ale pravděpodobně byla Betsy mrtvá nebo umírala, píše britský Daily Mail.

Po nějaké době se tam matka znovu vrátila, chtěla ji vzít s sebou. Jenže dívenka byla úplně studená a nereagovala. Teprve po 3,5 hodinách Stephensovi zavolali záchranku! Holčička už ale byla dávno mrtvá.

Související obsah

Pitva ukázala, že Betsy zemřela na podvýživu. Když zemřela vážila pouhých 1,84 kilogramů, přitom porodní váhu měla 2,72 kilogramů. Navíc takto staré děti by měly mít váhu minimálně okolo 3,6 kilogramů! "Holčička během svých 22 dnů života neskutečně trpěla," uvedl asistent náčelníka policie Lakeland Mike Link.

Vyšetřovatelé také přišli na to, že Betsy byla dehydrovaná a nejméně šest nebo sedm hodin před svou smrtí nedostala najíst. Matka uvedla, že to není možné, že ji krmila každé dvě až tři hodiny. Když viděla výsledky pitvy, uznala, že při cestě na dálnici ji možná krmila méně častěji.

Ruby Stephensová také policistům řekla, že Betsy nebyla dcerou jejího manžela a ten o ní nejevil vůbec žádný zájem. Další dvě děti, které se zrůdnými rodiči cestovali byly naprosto zdravé.

ČTĚTE TAKÉ:

Hrůza! Matka ohlodala vlastní novorozené dítě!

Úžasný úsměv: Reakce neslyšícího miminka, když poprvé uslyší svou maminku

TN.cz / hmr

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz