Zajímavosti

Mám dítě a vypracované břicho, provokuje kráska tlusté maminky!

Mám dítě a vypracované břicho, provokuje kráska tlusté maminky!
Zdroj: Facebook official

Maminky po celém světě pořádně rozzlobila britská maminka Abby Pell. Na sociální síti se pochlubila snímkem s vypracovaným břichem s popiskem: "Mám dítě, na břiše pekáč buchet a žádné výmluvy!" Svou fotografií chtěla motivovat ostatní, ale pořádně je naštvala.

Abby Pell má 6letou dcerku Bell a po jejím porodu začala intenzivně pracovat na shození poporodních kil. Chtěla rozbourat mylnou domněnku, že matka po dítěti nemůže mít dokonalou postavu. A že na cvičení není čas, to je podle Abby jen výmluva. Informoval portál tvnoviny.sk.

Fotku, která ostatní matky pořádně rozpálila, vystavila Abby na Instagramu a komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat. "Je to ponižující. Vsadím se, že nemusí chodit do práce, aby se uživila," napsala jedna z maminek k fotografii Abby. "Je to očerňování tlustších žen," napsala další komentující.

Související obsah

Abbyina reakce ale asi ostatní příliš nepotěšila. "Každá se může vymlouvat, ale mít dítě není důvod, proč být tlustá. Můžete mít strie, ale k tomu pěkné tělo. Jsem na sebe hrdá a chci, aby byli i ostatní lidé hrdí na své tělo," vzkazuje Abby všem maminkám, které tvrdí, že poporodní kila se nedají shodit.

ČTĚTE TAKÉ:

Galerie: Holky, co zamakaly a zhubly

Jessica Alba na sobě dře, až z ní stříká pot! Máme mokré video z posilovny

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz