Soud rozhodl, že komunální volby v Chomutově a Bílině na Teplicku je třeba opakovat, protože je tu podezření, že se kupčilo s hlasy. O hlasy se bude mimo jiné ucházet umělecký fotograf Daniel Černý, kterému podle odahlení portálu eXtra.cz před objektivem pózují i pornoherečky.
Když se volby konaly v řádném termínu, tak lídr hnutí PRO Chomutov Daniel Černý měl našlápnuto ke křeslu starosty. Jenže soud nechá volby opakovat, protože je podezření, že se kupčilo s hlasy sociálně slabých obyvatel Chomutova a Bíliny. Nové volby by měly proběhnout v březnu.
Uspěje amatérský fotograf Daniel Černý znovu? Jak budou konzervativní voliči reagovat na informace, které v pondělí přinesl portál eXtra.cz?
Bulvárnímu webu se totiž podařilo odhalit, že před objektivem Černého nestojí jen slečny, které nabídnou své tělo na cudné akty, ale že komunální politik fotí i dívky, které mají zkušenost s pornografickými fotkami a videofilmy. Portál eXtra.cz přinesl i nahé fotografie Veroniky Fasterové nebo Kristiny Uhrinové, se kterými Černý spolupracoval.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz