McDonald's

Tajemství hranolek z McDonald's: Z čeho se ve skutečnosti dělají?

Hranolky a hamburger jsou základními kameny tohoto nejslavnějšího řetězce restaurací s rychlým občerstvením. Z čeho se doopravdy vyrábějí slavné "mekáčové" hranolky? A jsou do nich přidávány ještě nějaké tajné přísady?

S velkou rezervou by se dalo říct, že na světě žijí dva typy lidí: ti, co jídlo z McDonald's milují a na druhé straně tábora ti, co ho nesnáší. A právě druhá skupina často polemizuje nad tím, z čeho všeho jsou pokrmy tohoto řetězce vyrobené.

Nad původem jídla z "mekáče" se zamyslel i americký moderátor Grant Imahara, který se rozhodl pátrat přímo u zdroje - v továrně McDonald's. A zaměřil se rovnou na slavné hranolky.

A co na exkluzivní exkurzi zjistil? Překvapivě nic překvapivého, jak je z videa patrné, hranolky jsou totiž vyráběny skutečně jen z kvalitních brambor. Syrové hranolky pak v McDonald's ještě osmaží v rostlinném oleji, který je údajně zkombinován z těchto sedmi složek: řepkového, kukuřičného, sójového, hydrogenovaného sójového oleje, kyseliny citrónové a chemického silikonu.

Nicméně řetězec před nedávnem zveřejnil všechny ingredience, které jsou při zpracování hranolek použity, více čtěte ZDE.

ČTĚTE TAKÉ:

Video: Jak jíst hamburger, aby vám to nepadalo z ruky?

Tato sexy dívka zemřela kvůli fastfoodu!

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz