Lauren Watt

DOJEMNÝ PŘÍBĚH: Žena splnila přání svému umírajícímu psovi

DOJEMNÝ PŘÍBĚH: Žena splnila přání svému umírajícímu psovi
Zdroj: WENN.com

Když se loni pětadvacetiletá Lauren dozvěděla, že její milovaná fenka Gizelle má konečné stadium rakoviny kostí, zhroutil se jí svět. Vzpamatovala se ale a udělala seznam přání, která svému psovi před smrtí splnila, aby jejich poslední měsíce byly nezapomenutelné...

Lauren Wattová je pětadvacetiletá Newyorčanka, která žije se svou osmiletou fenkou anglického mastifa Gizelle. Totiž hodilo by se spíše říci, že žila. Gizelle totiž počátkem ledna zemřela. Ještě předtím si ale užila tak, že by jí to leckterý člověk mohl závidět.

Lauren odmítla truchlit a jen se pasivně dívat na umírajícího psa, i když ji pochopitelně zpráva zdrtila. "Mé vzlyky se zdály nezastavitelné. Tenhle pes nebyl jen můj nejlepší přítel - byl to i můj spolubydlící a důvěrník," cituje Lauren The Daily Mail.

Lauren si uvědomila, že musí Gizelle milovat i v tom krátkém čase, co jim zbývá. Vytvořila proto seznam zábavy, kterou ještě chtěla Gizelle dopřát, aby jejich poslední měsíce byly co nejlepší. Některé nápady byly jednoduché a odehrávaly se nedaleko jejich společného domova - třeba ranní návštěvy proslulého Times Square.

Související obsah

Jindy ale Lauren naložila kamarádku Rebeccu, fenku Gizelle a všechny vyrazily na čtyřdenní dámskou jízdu do Nové Anglie. "Rády jsme se při cestě střídaly s hlavou vystrčenou z okénka a neměly starosti o práci, termíny nebo kluky," vzpomíná Lauren.

Lauren všechno fotila, a tak má jedinečné fotoalbum svých posledních týdnů ve společnosti oblíbené fenky. V přiložené fotogalerii můžete vidět Gizelle, jak si užívá vanilkové zmrzliny. Protože se svou fenkou Lauren ráda sledovala film Malá mořská víla, chtěla na jedné fotografii vytvořit scénu, kdy princ Eric veze Ariel na veslici. I to se podařilo.

Aby si Gizelle mohla ještě zaflirtovat, vzala ji na párty s "devatenácti rozkošnými single psy". Na jiném snímku slábnoucí Gizelle krmí jejími oblíbenými sladkými koblihami. Jinde ji vzala na vánoční besídku a vrcholem všeho bylo, když si spolu zajely na pláž v Maine, kde Lauren vybrala dva humry, vlastnoručně je uvařila a pak na vidličce horké kousky polité máslem podávala Gizelle.

Krásný příběh má bohužel smutný konec. Série fotografií končí snímkem Lauren s Gizelle na liduprázdné pláži u Atlantiku. Druhý den Gizelle zemřela. "Na prázdné pláži jsem viděla Gizelle svobodně běhat, válet se v písku, uhýbat vlnám. Věděla jsem, že bude žít v mých vzpomínkách a že jsem jí dala nejlepší život, jaký jsem mohla," vzpomíná Lauren.

Osmiletá Gizelle přežila až do začátku ledna, ačkoliv její veterinář si myslel, že se nedožije ani Vánoc. A rozhodně umírala šťastná...

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Báječný pes - hrdina zachránil pět štěňat
VÁŠ PŘÍBĚH: Zemřel mi pejsek. Byl jak dítě!
Úchylná Miley Cyrus se zkouřila a nechala si vytetovat mrtvého psa
Když se pejskům nechce do vany. ROZTOMILÉ VIDEO

tn.cz / David Garkisch
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Lauren Watt

Důležité Události

Krátká zpráva

Bitcoin zažil strmý pád, cena měny klesla o 70 tisíc korun

Cena digitální měny bitcoin zažila v pátek strmý pád. Může za to krok čínské národní banky, která oznámila, že platby ve virtuálních měnách jsou nezákonné. Hodnota bitcoinu klesla o zhruba 70 tisíc korun na 901 478 korun za kus.

Píše se na Deník.cz