Katka

Katka (20) záhadně tloustla, důvod ji šokoval!

Katka (20) záhadně tloustla, důvod ji šokoval!
Zdroj: YouTube.com

Studentka ztloustla tři konfekční velikosti, než se zjistilo, kde ke kilům navíc přišla. Od té doby se raději zamyká v pokoji.

Dvacetiletá Kate Archibaldová z Aberdeenu, kde studuje na univerzitě filosofii, začala záhadně tloustnout, aniž by nějak změnila své stravovací návyky. Z velikosti 38 byla brzy velikost 44. Pak se jednou Kate vzbudila v hromadě obalů od jídla a její podezření se potvrdila. Trpí zvláštní formou náměsíčnosti spojenou s nočním vyjídáním ledničky.

Lékaři dívce diagnostikoval noční poruchu příjmu potravy (Nocturnal Eating Disorder). Ta se u ní vyvinula jako velice vzácný vedlejší účinek léků na ADHD, které brala.

"Vůbec mi nešlo do hlavy, proč najednou tloustnu. A se spolubydlícími jsme se hádali, kam mizí všechny ty hromady jídla. Až když jsem se jednou vzbudila zasypaná obaly od čokolád a dalšího jídla, došlo mi, že musím jíst ve spánku," řekla Kate listu Daily Mail.

Související obsah

Kate proto požádala své spolubydlící, aby ji na noc vždy zamkli v jejím pokoji, a ona se tak nemohla k žádnému jídlu dostat. Zatím to funguje.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Vyp(r)asená Lady Gaga: Zase přibrala! Už se vejde jen do overalu

Co je to za knedlík? Zakulacená zpěvačka Debbie!

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dánsko za víkend zaznamenalo víc omikronu, než celá EU

Dánský institut veřejného zdraví zaznamenal “znepokojivý“ nárůst potvrzených případů nové mutace koronaviru omikron. Podle agentury AFP dánské úřady v neděli registrovaly už 183 případů, což je proti pátku trojnásobný počet, přičemž Evropské středisko pro kontrolu a prevenci nemocí (ECDC) již dříve hlásilo 182 případů varianty omikron pro celou Evropskou unii včetně Norsko a Islandu.

Krátká zpráva

Dálnici D5 uzavřela nehoda 3 nákladních vozidel

Dálnici D5 ve směru Praha – Rozvadov uzavřela v pondělí nad ránem na 37. kilometru dopravní nehoda 3 nákladních vozidel. Podle informací z Centra dopravních nehod Policie České republiky došlo při srážce ke zranění osob a provoz na dálnici byl v místě nehody zastaven. Zrušení dopravního omezení se podle předpokladu PČR očekává kolem desáté hodiny dopoledne.

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz