Karviná

Smrt těhotné Romany: Policie zveřejnila šokující výsledky pitvy

Smrt těhotné Romany: Policie zveřejnila šokující výsledky pitvy
Zdroj: Facebook official

V případu tragické smrti těhotné ženy v Karviné se vyskytly nové informace. Podle nových zjištění policie na pádu ženy z okna v 10. patře neměla podíl žádná třetí osoba. Vypadá to tedy, že buď spadla, nebo sama skočila.

Smrt čtyřiadvacetileté těhotné dívky v Karviné vyvolala mnoho otázek. Romana zemřela po pádu z 10. patra panelového domu v Makarenkově ulici. Podle prvních dohadů všechno nasvědčovalo tomu, že dívku z někdo strčil nebo vyhodil.

Jenže provedná soudní pitva ukázala něco jiného. "Výsledky soudní pitvy v těle prokázaly přítomnost většího množství alkoholu a toxikologické látky. Kriminalisté na případu intenzivně pracovali, a jejich práce zdaleka nekončí. Stále probíhají výslechy svědků, analýzy výpovědí a jejich prověřování. Přesto indicie a dosud zjištěné skutečnosti nasvědčují, že na smrti ženy se nepodílela žádná osoba," řekla mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková portálu TN.cz.

Jaké látky měla mít těhotná žena v těle, to nechtěla mluvčí specifikovat. "Vyšetřování stále není ukončeno, nicméně se přikláníme k verzi, že dívka vypadla nešťastnou náhodou," dodala mluvčí policie Viačková.

Související obsah

Mrtvá Romana A. byla v šestém měsíci těhotenství. Zemřela minulý čtvrtek kolem 21. hodiny. Podle výpovědí svědků neštěstí předcházela hádka jejího bývalého a současného přítele.

"Byla to hádka. Hádali se minulý partner a současný partner. Ona je chtěla nějak uklidnit. Byla slyšet hádka a pak najednou ticho. A pak už bylo vidět, jak přijíždí sanitka," uvedl pro TN.cz muž, který zná celé pozadí tragédie.

ČTĚTE TAKÉ:

Bobbi Kristina brzy zemře. Ve stejný den jako její matka Whitney Houston?

Těžké chvíle oblíbené moderátorky Terezy Pergnerové: Zemřela jí maminka!

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz