Sex

Náš sex je normální! Anička popsala vztah s vozíčkářem!

Náš sex je normální! Anička popsala vztah s vozíčkářem!
Zdroj: facebook.com

Lidé se jich neustále ptají, jestli je to jeho sestra nebo ošetřovatelka. Dvojice už toho má plné zuby a svěřila se i s tím, jak to mezi sebou mají v posteli.

Publicista Shane Burcaw (22) trpí dědičnou spinální svalovou atrofií, která mu způsobuje ochabnutí svalstva. Nemoc však na jeho duševní a citový život nemá žádný vliv. Jeho vztah s krásnou Annou Reinaldovou ale láme hlavu mnohým lidem s předsudky, když je spolu vidí.

Burcaw, který je na vozíku od svých tří let, je na otázky lidí, kteří se nepříjemně vyptávají na jeho vztah se zdravou a ještě k tomu krásnou dívkou, celkem zvyklý a většinou je s přítelkyní odbývají vtipem. "Často se mé přítelkyně ptají, jestli je moje sestra. Už jsme si na to zvykli. Někdy řekneme, že jsem její otec nebo že jsem si ji zaplatil na jedno rande, "prozradil Burcaw.

Shane a Anna nemají problém otevřeně mluvit ani o sexuální stránce jejich vztahu. Nemoc prý na mladíkův postelový výkon nemá žádný vliv. "Náš sex je úplně normální," tvrdí Anička.

Související obsah

"Dokonce si myslíme, že vztah, kde je jeden partner zdravý a druhý hendikepovaný, může být uspokojivější než ten běžný," uzavírá Shane.


 

ČTĚTE TAKÉ:


NOVÝ VÝZKUM: Lidé s vyšším IQ žijí v noci, berou drogy a mají více sexu!

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz