Nádor

Obří nádor trápil muže 40 let, byl větší než jeho hlava!

Obří nádor trápil muže 40 let, byl větší než jeho hlava!
Zdroj: Mercy Ships

Muž žil čtyřicet let s nádorem, který mu postupně vyrostl z krku do velikosti dvou lidských hlav. Nakonec mu ho lékaři odstranili. Pro pomoc šel tři dny pěšky.

Šedesátiletý muž žil se svým nádorem od svých dvaceti let. V posledních měsících mu dorostl do obřích rozměrů a byl dvakrát větší než jeho hlava.

Sambany se rozhodl, že navštíví lékaře na charitativní loďi Mercy Ships, která právě připlula do města Tamatave na Madagaskar. Muž šel tři dny, než došel na zpevněnou cestu, poté pokračoval ještě čtyři hodiny autem, aby se dostal do přístavního města.

Lékaři a zdravotní sestry pracovali na jeho odstranění několik hodin. Všichni se shodují, že nikdy za svou praxi neviděli větší nádor. Operace trvala dvakrát déle, než se očekávalo a Sambany ztratil mnoho krve. Naštěstí bylo hodně dárců. V žilách muže teď koluje krev sedmnácti lidí, píše charita Mercy Ships na svých stránkách.

Související obsah

Nádor, který muž nosil téměř třetitu svého života byl nakonec odstraněn a po odebrání vážil 7, 46 kg. Když se Sambany probudil po operaci, všem velmi děkoval a křičel, že je konečně šťastný.

PSALI JSME:

Lékaři vyoperovali muži z břicha obří nádor! Neuvěříte, kolik vážil

300 malých bojovníků a hrdinů! Tihle andílci bojují s nádory

Češka s obřím nádorem zaujala celý svět! Už se zotavuje. PODÍVEJTE SE

Krvácení z hrdla, nádor a nemocnice. Val Kilmer má namále?!

Testy potvrdily zdrcující zprávu: Libuše Šafránková má rakovinu!

TN.cz / vem

K tématu Nádor

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz