OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Jak si můžete zpříjemnit 1/3 vašeho života

Jak si můžete zpříjemnit 1/3 vašeho života
Zdroj: oficiální zdroj

Více jak třetinu života tráví člověk v posteli. Když jste ještě batolata, moc o posteli nepřemýšlíte a je vám jedno kam vás uloží.

Hlavní je, že můžete nerušeně spát a mámu máte nablízku. S přibývajícím věkem se ale začnete zajímat, v čem to vlastně spíte. Začíná to ochutnáváním postele, když vám narostou první zuby. Je lepší smrk nebo máte už zuby na tvrdší dřevo? Starosti pokračují i v dětství. Kam dát všechny ty poklady, které jste nashromáždili? Někdo je dává pod postel, jiný do úložných prostor postele. S prvními láskami se začnete zajímat i o šířku postele. A když dospějete, váš zájem se přesune k manželským dvoulůžkům. To když už jste pochopili, že dva potřebují větší postel. A pokud jste i povyrostli, kromě šířky vás bude zajímat i délka. A v důchodu pak dáte hlavně na pohodlí. To aby vás kromě chorob stáří netrápil i špatný spánek.

Máme řešení pro všechny věkové kategorie. Masivní postele z kolekce českého značkového nábytku MONTERO. Firma s více jak 50ti-letou tradicí vyrábí celomasivní postele z bukového a dubového dřeva. Robustní konstrukce a kvalitní materiál zaručují, že vás tyhle postele budou provázet opravdu po celý život a mnohdy i generace po vás. Kvalitní masiv prostě vydrží.

Ve výrobním závodě v Krucemburku výrobce značkových postelí MONTERO jsme se ptali Ing. Vladimíra Kubeše, jednatele firmy:

Proč vlastně masiv, když postel z dřevotřísky mě vyjde levněji a vypadá stejně?

Protože masivní dřevo je přírodní materiál. A jako takový je zdravotně nezávadný. Žádná pojiva, plnidla, lepidla a podobné věci, které se dávají do dřevotřísky. A pak ještě spousta barev a doplňujících vrstev, aby to vypadalo jako dřevo. Dřevo má totiž svoji krásu, i když je jen nalakované. Při dotyku s ním pak máte příjemný pocit a cítíte, jak vám předává všechnu tu energii, kterou strom za desítky let nashromáždil.Jak vybrat správnou postel?

Nejlepší postel je ta, která se vám bude líbit a v níž se vám bude dobře spát. Do postele byste se měli vejít s rukama pokrčenýma nad hlavou. To znamená, že by měla být přibližně o 20 - 30 cm delší, než je vaše výška. U manželských postelí pak vybíráme postel podle delšího spáče. Taky šířka by měla být dostatečná, abyste z postele nespadli, když se chcete převalit na druhý bok. Doporučovaná šířka jednolůžka bývá 90cm. Zapomenout nesmíme ani na výšku postele. Čím je postel vyšší, tím se vám z ní bude lépe vstávat a taky se bude lépe zastýlat. Oceníte to především ve starším věku, ale i u dětských postelí, kde se nebudete muset k vaší ratolesti tolik ohýbat.

S úložným nebo bez úložného prostoru?

Pokud nemáte v bytě místa nazbyt, hodí se každý kousek, kam můžete věci uložit. Tam je vhodné volit postele s úložným prostorem. Stejně tak i v případě, pokud se postel přes den používá i k sezení. Pak se zde může skrýt veškeré ložní prádlo. Vhodnější a lékaři doporučované řešení, je ale postel bez úložných prostor. Matrace pak může větrat i zespodu a je zde menší příležitost pro růst plísní a život roztočů.

Co mám udělat pro to, abych měl postel z Montera?

Určitě navštivtenáš web www.montero.cz a prohlédněte si naši nabídku. Protože postel kupujete mnohdy na celý život, je dobré si ji i vyzkoušet. Takže navštivte některou z našich firemních prodejen a to v Praze ( obchodní zóna Průhonice – Čestlice ) nebo v areálu výrobního závodu v Krucemburku na Vysočině. Tam si vaši vybranou postel můžete prohlédnout a taky si v ní poležet. Máme zde široký výběr, takže je z čeho vybírat. U nás si určitě vyberete. Pak už jen zbývá vybrat délku, šířku a lak nebo moření, které nabízíme v 18ti odstínech. Z 3D grafického návrhu, který Vám rádi zdarma připraví naši firemní specialisté, uvidíte, jak se vejde do vaší ložnice. Postel vám pak vyrobíme na míru a dovezeme domů (zdarma po celé ČR). Vynošení, montáž a likvidace obalů Vám zajistíme zdarma vlastními firemními montážníky přímo z výroby. A pak už jen zbývá těšit se na večer.

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Montero

Důležité Události

Píše se na Deník.cz