Nejdelší řasy

Muž má nejdelší řasy na světě. Může za to speciální jídlo

Muž má nejdelší řasy na světě. Může za to speciální jídlo
Zdroj: YouTube.com

Valery Smagliy má řasy dlouhé tři centimetry a věří, že za jejich enormní délku může změna stravy. Podle něj je tato převratná metoda pro růst řas atraktivní především pro dámy a mohl by si díky ní přijít na velké peníze.

Se svými třícentimetrovými řasami je Valery Smagliy jen kousek od světového rekordu, ten zatím drží se sedmi centimetry Američan Stuart Muller. Délku řas připisuje konzumaci speciálních potravin. Jakých, to ale úpěnlivě tají, protože se na receptu rozhodl vydělat jmění.

"Prostě jsem něco začal jíst a všiml jsem si, že moje řasy začaly v té době rychle růst. Přemýšlím ale, že v tom začnu podnikat, takže svoje tajemství neprozradím," říká Valery. Rozhodl se tak prý kvůli závisti žen, které ho zastavovaly na ulici a ptaly se, jak je možné, že má tak dlouhé řasy.

Související obsah

"Když s někým mluvím, nedává ten druhý ani tak pozor na to, co mu říkám, ale celou dobu sleduje moje řasy," stěžuje si muž. Teď už je má prý tak těžké, že ho z nich bolí víčka. Je pro něj taky obtížné se skrz obří řasy dívat před sebe.

Zdroj: YouTube.com

Rozhodl se tedy, že si je nechá ostříhat. Ještě předtím chce ale zajít na místní pobočku Guinnessovi knihy rekordů, aby mu je oficiálně přeměřili. I když věří, že by mohl časem světový rekord pokořit, nevidí v tom smysl, dá prý přednost tomu, aby dobře viděl. 

mom,
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů, tedy Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz