Chůze

Muž chodí do práce 55 kilometrů! Jeho důvod vás překvapí

Muž chodí do práce 55 kilometrů! Jeho důvod vás překvapí
Zdroj: facebook.com

Láska hory přenáší. živoucím důkazem tohoto pořekadla je jednašedesátiletý muž, který každý den chodí více než 50 kilometrů do práce pěšky, aby měl peníze na léčbu nemocné manželky.

Stevenu Simoffovi z Iowy je jednašedesát. Místo toho, aby se šetřil a těšil se do důchodu, musí každý den chodit do práce pěšky. A to celých 35 mil (přibližně 55 kilometrů)!


Steven totiž pracuje jako údržbář v kasínu na nioční směně a vydělává jen devět dolarů (asi 220 korun) za hodinu. A protože se musí starat o vážně nemocnou manželku po mrtvici a několika infarktech, nemá peněz nazbyt.


Proto chodí do práce pěšky. Aby stihnul začátek směny ve 23 hodin, vychází z domova už v půl čtvrté odpoledne a několik hodin trpělivě šlape podél rušné dálnice. Bez ohledu na to, jestli svítí slunce, prší nebo mrzne.

Související obsah


Simoff by se se ženou a vnukem rýád přestěhoval blíž k práci, jenže nemůže, protože si nemůže dovolit vyšší nájem v okolí kasina, které ho zaměstnává. Auto sice má, ale je staré a málokdy mu může doplnit nádrž.


Simoff se nechal slyšet, že docela často se mu povede u dálnice někoho stopnout a nemusí tak šlapat celou cestu, z práce ho pak vozí kolega. I tak ovšem prý potřebuje každé dva měsíce nové boty.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Nejvyšší podpatky vám mohou zlomit nohu. Jak se na nich chodí?

To tu ještě nebylo! Místo chůze v lodičkách se modelka na mole projížděla na skateboardu!

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz