Zatímco některé manželské páry si stěžují, že jejich sexuální život po letech vyhasnul, Michaela a její muž ho ani nezažili. Přesto se milují.
Oddaní manželé Michaela a James Reeceovi tvrdí, že se i po téměř deseti letech milují stejně, jako když se brali. A to přesto, že spolu nemohou mít sex. Na problém narazili až o svatební noci, protože do té doby byli oba bez sexuální zkušenosti.
"Poprvé jsme to zkusili a... nebylo to dobré," řekla Michaela portálu new.com.au. Ráno se probudila s ošklivou infekcí a po třech letech špatných diagnóz se zjistilo, že Michaela (38) trpí vaginismem. To je porucha, která vede k prudkému stažení vaginálního svalstva, což znemožňuje pohlavní styk.
"Manželovi jsem během let několikrát nabídla rozvod. Cítila jsem se provinile, že jsem ho připravila o sexuální život. Ale on nechce," pokračuje Michaela. "Michaela je tak skvělá, že i když nemůžeme mít sex, chci strávit život s ní," potvrzuje James (34).
Manželé zkusili veškerou léčbu dostupnou v Austrálii, nic nezabralo. Nyní doufají, že jim pomůže dvoutýdenní kůra v New Yorku, která má velmi dobré výsledky. Na nákladnou léčbu nyní vybírají peníze pomocí portálu gofundme.com
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Vyzkoušeli jsme sex podle 50 odstínů šedi: Klitoris, kuličky, gymnastika a záplava orgasmů!
Víme, jaká sexuální poloha je nejnebezpečnější!
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz