Hotel

Hotel odhalil nevěru: Muž píše o pobytu manželky a jejího milence

Hotel odhalil nevěru: Muž píše o pobytu manželky a jejího milence
Zdroj: google+/ thinkstockphotos.com

Podvedený manžel napsal recenzi hotelu, díky kterému zjistil, že mu žena zahýbá s jejím šéfem. Hotel dostal pět hvězdiček a paroháč popsal, jak moc si to tam nevěrnice užívala.

Zhrzený manžel z Irska popsal, jak si jeho manželka užívala se šéfem v hotelu Westgrove, a učinil tak pomocí hotelové recenze přes Google+. Popisuje v ní, jak se ženě a jejímu milenci v pokoji líbilo tak moc, že prakticky nevylezli z postele. A že kromě luxusní postele se jim také moc líbilo v prostorné vaně, kde si to proto také rozdali.

Související obsah

Dále muž popisuje, jak milenci rovněž ocenili obsah minibaru a filmy k zapůjčení. K zaplacení těchto služeb totiž použili jeho kreditní kartu. Tak ostatně na nevěru přišel. Čtyřhvězdičkový hotel Westgrove nabízí 96 pokojů a leží půl hodiny autem od Dublinu. Jestli se manželé rozvedli nebo ne, není známo.

Zdroj: google+

"Mé manželce a jejímu šéfovi se v pokoji tak líbilo, že zůstali v posteli až téměř do konce svého pobytu. Krásně si odpočinuli, poté, co popili v baru a dali si sex v krásné vaně, se přesunuli do luxusní prostorné postele. Sice jsem za to původně platil já, ale vzhledem k jménům uvedeným na faktuře to nakonec musela zaplatit firma, ve které pracují. Celkově vzato, je to krásné místo, ale nevěrníci by měli vědět, že jejich pobyt je podrobně zdokumentovaný a zarchivovaný po dobu více než jednoho roku. Pracovníci hotelu vám tyto záznamy včetně účtů z baru a půjčovny filmů v případě potřeby ochotně poskytnou. Díky Westgrove!"

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz