Hotel

Hotel odhalil nevěru: Muž píše o pobytu manželky a jejího milence

Hotel odhalil nevěru: Muž píše o pobytu manželky a jejího milence
Zdroj: google+/ thinkstockphotos.com

Podvedený manžel napsal recenzi hotelu, díky kterému zjistil, že mu žena zahýbá s jejím šéfem. Hotel dostal pět hvězdiček a paroháč popsal, jak moc si to tam nevěrnice užívala.

Zhrzený manžel z Irska popsal, jak si jeho manželka užívala se šéfem v hotelu Westgrove, a učinil tak pomocí hotelové recenze přes Google+. Popisuje v ní, jak se ženě a jejímu milenci v pokoji líbilo tak moc, že prakticky nevylezli z postele. A že kromě luxusní postele se jim také moc líbilo v prostorné vaně, kde si to proto také rozdali.

Související obsah

Dále muž popisuje, jak milenci rovněž ocenili obsah minibaru a filmy k zapůjčení. K zaplacení těchto služeb totiž použili jeho kreditní kartu. Tak ostatně na nevěru přišel. Čtyřhvězdičkový hotel Westgrove nabízí 96 pokojů a leží půl hodiny autem od Dublinu. Jestli se manželé rozvedli nebo ne, není známo.

Zdroj: google+

"Mé manželce a jejímu šéfovi se v pokoji tak líbilo, že zůstali v posteli až téměř do konce svého pobytu. Krásně si odpočinuli, poté, co popili v baru a dali si sex v krásné vaně, se přesunuli do luxusní prostorné postele. Sice jsem za to původně platil já, ale vzhledem k jménům uvedeným na faktuře to nakonec musela zaplatit firma, ve které pracují. Celkově vzato, je to krásné místo, ale nevěrníci by měli vědět, že jejich pobyt je podrobně zdokumentovaný a zarchivovaný po dobu více než jednoho roku. Pracovníci hotelu vám tyto záznamy včetně účtů z baru a půjčovny filmů v případě potřeby ochotně poskytnou. Díky Westgrove!"

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz